Angle down Atgal

Koronavirusas patvirtintas dar vienam vilkaviškiečiui

Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka praneša, kad šiandien koronavirusas patvirtintas dar vienam kraštiečiui. Štai ką rašo meras:

Turiu pranešti, kad šiandien patvirtintas dar vienas virusu užsikrėtusio asmens Vilkaviškio rajone atvejis. Kol kas žinome tik tiek, kad tai – Vilkaviškio rajono gyventojas, tyręsis mobiliame patikros punkte Marijampolėje. Gavus informaciją iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistų apie nustatyto atvejo turėtus galimus kontaktus, pateiksime informaciją nedelsiant. Apie visas rizikas informuosime kaip ir iki šiol, bet tik turėdami tikslią ir kompetentingų asmenų patvirtintą informaciją. Suprantu visų nerimą, bet kol kas daugiau informacijos neturiu.

Patikinu, kad darome ir darysime viską galimo tolimesnio viruso plitimo ir pasekmių stabdymui.

Neabejoju, kad tai padės įgyvendinti laiku priimti griežti sprendimai: pratęstas karantino režimas, rekomendacijos viešosiose vietose dėvėti apsaugines priemones, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis saugaus atstumo (ne mažiau kaip 2 metrai ir ne ilgiau kaip 15 min.), griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų, viešosiose vietose būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, dirbti nuotoliniu būdu, priimti griežtesni reikalavimai prekybos vietoms ir, žinoma, labai svarbi mūsų pačių elgsena.

Ačiū visiems pilietiškiems Vilkaviškio rajono gyventojams. Elkimės kitų atžvilgiu atsakingai. Laikykimės visų specialistų nurodymų! Ir būkime vieningi, nes vienas žmogus gali mažiau, nei susitelkusi bendruomenė.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite