Angle down Atgal

Koronavirusas Pakruojo rajone: serga 266 gyventojai, norinčiųjų pasiskiepyti – eilės

Pakruojo rajone COVID-19 situacija gerėja, svarbiausi židiniai suvaldyti – tokia informacija vėlų pirmadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasidalijo Pakruojo rajono meras Saulius Margis. 

„Naujausiais duomenimis rajone koronavirusu serga 266 gyventojai. Per visą laiką COVID-19 užfiksuotas 1224 asmenims, 923 pasveiko.

Deja, bet per savaitgalį dėl koronaviruso netekome ne tik Gydytojo Juozo Vyšniausko, bet ir dar dviejų rajono gyventojų. Su nuoširdžia užuojauta, turime net 42 netektis.

„Užgesinti“ didžiausi koronaviruso židiniai, tik keli pavieniai koronaviruso atvejai užfiksuoti įstaigose, tačiau užsikrėtimai toliau plinta tarp šeimų narių ir artimųjų. Gyventojai neįsiklauso į specialistų prašymus saugoti ypač vyresnio amžiaus artimuosius, kuriems tokie susitikimai labai pavojingi ir gali baigtis ligoninės palatoje ar dar blogiau“ , – skelbiama mero įraše.

Norinčiųjų pasiskiepyti atplūdis

S. Margis taip pat pripažino, kad gerokai nusteino norinčiųjų pasiskiepyti gausa – skambučių sulaukta tiek, kad neatlaikė abi linijos, kilo techninių nesklandumų.

„Dėl paskelbtos 65 metų ir vyresnių gyventojų registracijos skiepams nuo COVID-19. Tikrai nesitikėta tokio didelio gyventojų skambučio srauto, prie viso to prisidėjo ir „neatlaikęs“ vienas iš registracijai paskelbtų telefonų. Šiandien popiet jau veikė abi linijos, tačiau labai noriu paprašyti supratimo ir kantrybės. Džiugu dėl pavyzdingo noro skiepytis, tačiau registracija vyks bent dar kelias savaites, todėl spės visi. Kol kas nežinome, kada mus pasieks nauja skiepų siunta, turime išsiaiškinti skiepų skaičiaus poreikį ir tinkamai atlikti registraciją. Visi norime sklandaus proceso, tačiau kartais ištinka netikėtos kliūtis ir ne viskas vyksta pagal planus. Stengiamės operatyviai informuoti apie naujausius pasikeitimus, susijusius su COVID-19, ne išimtis – ir vakcinacija.

Skiepijimas vyks pagal amžiaus grupių prioritetus, o ne pagal tai, kas paskambino ir užsiregistravo pirmesnis“ – skelbia meras.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite