Angle down Atgal

Konservatoriui Vytautui Juozapaičiui nustatyta COVID-19 liga

Koronavirusas antradienį patvirtintas parlamentarui, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovui Vytautui Juozapaičiui, BNS patvirtino politikas.

„Vakar darėmės profilaktinius tyrimus, apie 12 valandą paėmė mėginį ir viskas, gyvenimas tęsiasi. (...) Šiandien atėjau į Seimą, atėjau į salę, prasidėjo diskusija ir sulaukiau Seimo atsakingų žmonių skambučio. Jie pranešė, kad laboratorija jiems davė ženklą, kad tyrimas yra teigiamas“, – komentavo V. Juozapaitis.

„Susirinkau savo daiktus ir dingau“, – pridūrė jis.

Politikas teigė, kad sąlyčio su kitais parlamentarais neturėjo.

„Tie žmonės, su kuriais buvo kontaktuota, tai buvo daugiau kanceliarijos darbuotojai. (...) Buvo keletas žmonių, kurie yra informuoti, jie patys dabar save įsivertina. Tai tikrai nebuvo didelės rizikos kontaktai – laikėmės visų atstumo, saugumo priemonių“, – sakė V. Juozapaitis.

Jis teigė kol kas besijaučiantis gerai.

„Turiu susiskambinti su šeimos gydytoja, jei situacija neprastėja, simptomų nėra, tai po dešimties dienų gydytojas išduoda leidimą nutraukti izoliaciją“, – kalbėjo politikas.

Pirmasis apie politikui patvirtintą koronavirusą pranešė naujienų portalas lrt.lt.

Koronavirusas taip pat nustatytas Liberalų sąjūdžio frakcijos nariams Jonui Varkaliui, Viktorui Pranckiečiui, taip pat Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen. Izoliacijoje turėtų būti dar 14 parlamentarų.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 liga šalyje užsikrėtė 49 tūkst. 393 asmenys, 37 tūkst. 222 – tebeserga, 11 tūkst. 595 – pasveiko.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite