Angle down Atgal

Konservatoriai derybas apie konkrečius postus pradės netrukus: tikisi geriausių rezultatų

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis ir partijos sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė sako, kad kalbos apie konkrečius žmones, užimančius postus Vyriausybėje ir Seime, bus pradėtos artimiausiu metu.

„Visos pozicijos – tiek tos, kurios yra Vyriausybėje, tiek Seime – yra galimos aptarti ir tinkami žmonės jiems yra matomi. Kai prasidės derybos, o tikiuosi, kad jos prasidės pirmiausia nuo darbų aptarimo ir darbų Seime, tada pereisime prie asmenybių“, – pirmadienį spaudos konferencijoje sakė G. Landsbergis.

Kalbėdamas apie asmenines ambicijas, konservatorių lyderis teigė, kad „kur reikės, ten ir dirbs“, – pasak G. Landsbergio, apie jo paties pareigas bus sprendžiama kartu su partijos kolegomis.

„Galiu dirbti ten, kur matytume drauge, jog yra vertingiausia man būti – kur galiu atnešt daugiausia naudos tiek koalicijai, tiek pagelbėti Vyriausybei. Konkrečių diskusijų dar nesame turėję, (...) tai paprastas atsakymas būtų: kur reikės, ten ir dirbsiu“, – sakė G. Landsbergis.

Savo ruožtu TS-LKD sąrašo lyderė I. Šimonytė teigė, kad konkrečius ministrų portfelius dalinsis kartu su koalicijos partneriais.

„Galėtume pasiūlyti kandidatus dirbti visose ministerijose, bet derybos tam ir yra derybos, kad sutartume geriausią rezultatą“, – sakė I. Šimonytė.

TS-LKD Seimo rinkimuose pelnė 50 parlamentarų mandatų. Antrojo rinkimų turo naktį, paaiškėjus rezultatams, konservatoriai susitiko su Liberalų sąjūdžio ir Laisvės partijos lyderiais bei paskelbė bendrą deklaraciją apie pradedamą formuoti valdančiąją koaliciją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite