Angle down Atgal

Konkursas „Eruditas-2019“ Dainų progimnazijoje

Gruodžio 5 d. Dainų progimnazijoje vyko tradicinis pradinių klasių mokinių konkursas „Eruditas-2019“. Lapkričio 11-27 d. 3-4 klasėse buvo organizuojamas konkurso „Eruditas – 2019” pirmas etapas, kuriame dalyvavo virš 200 mokinių. Į antrą etapą varžytis dėl garbingo „Eruditas – 2019“ vardo susirinko 20 geriausių eruditų.

Konkurso dalyviams 2a klasės mokiniai - Mokslo šalies karalienė, Smiltė Galvelytė, jos pagalbininkai pelėdžiukai – Austėja, Ugnė, Eividas suvaidino ištrauką iš spektakliuko „Tuoj ir rytoj“.

Progimnazijos direktorė Asta Vaičiūnienė pasveikino jaunuosius eruditus, palinkėjo visiems sėkmės žinių konkurse. Renginio organizatorė Irena Povilauskienė supažindino su konkurso tvarka.

Mokiniai turėjo atsakyti į įvairius klausimus iš istorijos, matematikos, gamtos, meno, saugaus eismo, sporto ir kt. Užduotis atliko su planšetėmis naudojant programą ,,Hellosmart“. Į finalą pateko šie mokiniai: Saulė Mekšriūnaitė (3a kl.), Matas Rovas (3c kl.), Karolis Lukšas (4e kl.), Kajus Vasiliauskas (4d kl.), Emilija Juodeikytė (4b kl.). Po įnirtingos kovos pavyko išaiškinti nugalėtojus.

Konkurso „Eruditas-2019” nugalėtojais savo klasių grupėse tapo: 3a klasės mokinė Saulė Mekšriūnaitė (mokytoja Daiva Stonė), 4e klasės mokinys Karolis Lukšas (mokytoja Rasa Solovjovienė).

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir prizais, o nugalėtojai – diplomais, Eruditų taurėmis bei atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname nugalėtojus ir sakome: „Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs”!

Informaciją parengė pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Irena Povilauskienė ir Rima Dilinskienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite