Angle down Atgal

Koncertai atvirose erdvėse tęsiasi: panevėžiečiams koncertavo aktorius M. Bendžius

Ketvirtadienio vakarą Panevėžiečius Kultūros ir poilsio parke linksmino dainų atlikėjas, aktorius Mantas Bendžius. Visą valandą vyko akustinis autorinių dainų koncertas „Lauke“.

Virtualioje erdvėje M. Bendžius taip pristato koncertinį turą:

„Koncertinis gatvių turas per Lietuvą. Dvi savaites non-stop keliausiu aplink Lietuvą ir koncertuosiu įvairiuose miestuose ir miesteliuose. Miegosiu mašinoje, palapinėje ar pas kažką, kas priglaus po koncerto. Labai tikiuosi sutikti ten ir tave. Lauksiu, iki greito!“

Naujienų portalui JP dainų atlikėjas pasakojo, kad jau keliauja ir koncertuoja ketvirtą parą.

„Koncertinio turo idėja gimė interpretuojant dainą ir noras, ką nors veikti – koncertuoti. Norisi susitikti su gyvais žmonėmis, o ne virtualiai bendrauti. Papasakoti jiems, matyti jų akis, bendrauti. Taip keliausiu ir koncertuosiu iki birželio 13 dienos“, – pasakojo M. Bendžius ir paaiškino, kodėl koncertinį turą pavadino „Lauke“:

„Koncertavau Jurbarke, iš kurio esu kilęs, ir koncertą pavadinau „Mantas Bendžius – namuose“, o dabar turas vadinasi „Mantas Bendžius – lauke“. Gavosi tęstinis projektas ir galbūt gausis dar vienas turas „Mantas Bendžius – salėje“.

M. Bendžius koncerte valandą dainavo savo kūrybos ir užsienio atlikėjų sukurtas dainas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite