Angle down Atgal

Koks laikas yra palankiausias Zodiako ženklams?

Astrologai mano, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi tam tikrą sėkmės momentą. Tam tikru dienos metu bet koks veiksmas, kurį darote, gali būti labai sėkmingas. Žinodami, kokios dienos ir laikas yra jums palankus, galite pagerinti savo gyvenimą.

Bet kurio Zodiako ženklo atstovai turi būti pasirengę panaudoti visas reikiamas priemones jiems palankiu metu.

Vandens ženklai: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Šių Ženklų atstovai apdovanoti ramybe ir apdairumu. Pasak astrologų, geriausi bet kurios dienos laikotarpiai vandens stichijos atstovams yra nuo 4 ryto iki 10 ryto, taip pat nuo 21 iki 24 val. Šiuo metu Vėžiams, Skorpionams ir Žuvims daug lengviau priimti svarbius sprendimus ir susiplanuoti savo dieną.

Žuvys šiomis valandomis geriau planuoja darbus ir puikiai padaro lengvus namų ruošos darbus. Galite saugiai ruoštis darbui, kelionei, apmąstyti lemtingą sprendimą.

Skorpionams lengviausia anksti ryte ir vėlai vakare laimėti bet kokius ginčus, rasti originalių būdų išspręsti iškilusias problemas.

Vėžiai ryte ir vakare pasižymi geriausia charizma. Būtent šiomis valandomis jiems lengviausia užmegzti naujas pažintis. Vakare Vėžiai traukia žmones savo išskirtiniu žavesiu. Ryte Vėžių gerumas daro ypatingą įspūdį žmonėms.

Oro ženklai: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis

Oro stichijos atstovai yra bendraujantys, dinamiški ir charizmatiški. Jų sėkmingas laikas prasideda apie 12–13 val. ir baigiasi apie 22–23 val. Per šias dešimt ar šiek tiek daugiau valandų jie turi turėti laiko išspręsti visus reikalus. Bet kuriuo kitu metu, norėdami atsikratyti bėdų ir blogos nuotaikos, paprašykite artimųjų pagalbos.

Vandenis – kūrybiškumo ir minties polėkio ženklas. Šie žmonės žino, kaip padaryti įspūdį savo kolegoms ir draugams, sužavi juos naujomis idėjomis. Nuo vidurdienio iki vakaro Vandeniai yra labai protingi ir žavūs.

Dvyniams popietės laikas suteikia didžiausią pasisekimą kelionėse ir bendravime. Šiems žmonėms daug lengviau suvokti bet kokius pokyčius. Jie taip pat turi kūrybišką požiūrį.

Šiomis valandomis Svarstyklėms lengviausia dirbti, apsipirkti ir susipažinti su naujais žmonėmis. Šiuo metu šio ženklo atstovams taip pat lengva atlikti namų ruošos darbus, auginti vaikus ir užsiimti mėgstama veikla.

Ugnies stichijos atstovai: Avinas, Liūtas, Šaulys

Ugnies stichijos atstovai turi neįtikėtinas energijos atsargas. Jų sėkmės laikas yra gili naktis: nuo vidurnakčio iki 5 valandos ryto, taip pat pietų laikas nuo 12 iki 14 valandos. Šiais laikotarpiais jiems lengviausia priimti sunkius sprendimus ir prisiversti pradėti kažką daryti.

Avinai dažniausiai yra naktinės pelėdos. Lengviausia jiems atlikti kūrybinį, monotonišką darbą. Sunkius darbus geriausia daryti pietų metu.

Liūtams lengviausia daryti tai, kas svarbiausia, naktį ir pietų metu. Ne visada jie nori dirbti, tačiau sėkmės valandomis jie puikiai išnaudoja laiką produktyvioms užduotims. Šiomis valandomis Liūtas yra puikiai nusiteikęs.

Šauliai turi skirti kuo daugiau laiko sau nuo vidurnakčio iki 5 ryto ir pietų metu. Šie žmonės naktį iš žvaigždžių gauna daugiausiai energijos, todėl nori kažkur nuvykti ar važiuoti, bendrauti su žmonėmis ir ieškoti nuotykių.

Žemės ženklai: Jautis, Mergelė, Ožiaragis

Žemės stichijos atstovams paprastai sėkmingas rytas nuo 8 valandos. Sėkmingas laikotarpis tęsiasi maždaug iki 18 valandos. Būtent šiuo laikotarpiu Mergelėms, Ožiaragiams ir Jaučiams reikia atlikti pagrindinius darbus.

Mergelės turi opiausią intuiciją dienos metu, tai padidina jų atsparumą stresui ir suteikia didelį norą dirbti. Mergelės taip pat yra aktyviausios fiziškai ir turi ypatingą motyvaciją.

Ožiaragiams nuo ryto iki vakaro lengviau atlikti namų ruošos darbus, kurti ateities planus. Per šį laiką jie sugeba nuveikti daug daugiau nei vakare. Ožiaragiai yra dienos žmonės, turintys absoliučiai visus maksimalaus rodiklius nuo pat saulėtekio iki saulėlydžio.

Jaučiai dienos metu labai patrauklūs priešingai lyčiai. Jiems geriausia dirbti kartu su kuo nors, be to, jie mėgsta apsipirkti. Juos lydi sėkmė beveik visur.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite