Angle down Atgal

Koks gyvūnas atitinka moterį pagal jos Zodiako ženklą

Moterys dažnai lyginamos su klastingais plėšrūnais. O koks gyvūnas joms priskiriamas pagal zodiako ženklą?

Ožiaragis

Šio zodiako ženklo atstoves galima palyginti su ištikimu šunimi. Jos visada padeda, saugo artimuosius. Jos yra atsidavusios savo vyrui, artimiesiems, darbui. Tokia moteris meilės poreikį dažnai slepia po nepriklausomybės kauke. Rekomenduojama daugiau dėmesio skirti šiai moteriai, kitaip rizikuojate susidurti su jos viduje miegančiu plėšrūnu.

Vandenis

Moteris, gimusias po šiuo zodiako ženklu, galima lyginti su šešku. Jų elgesys neprognozuojamas ir labai chaotiškas. Vieną minutę jos ramios, kitą – jau nenustygsta vietoje. Kaip ir šeškai, jos išsiskiria nepaprastu greitumu ir staigumu. Nebandykite apgauti tokios moters, nes ji pasižymi ypatinga intuicija ir lengvai nuspėja kitų veiksmus. Parodykite daugiau atsargumo, kantrybės, kad sumažintumėte staigius šeško proveržius.

Žuvys

Žuvys lyginamos su lape, nes jos yra ir grožis, ir pavojus viename. Tokia moteris yra puiki aktorė ir moka manipuliuoti kitais. Jei šiai moteriai pavyks patogiai įsitaisyti jūsų namuose, būkite pasirengę paklusti jos valiai, sugundyti jos grožio.

Avinas

Po šiuo ženklu gimusios moterys yra minkštos, pūkuotos meškėnės, kurios iškilus pavojui gali tapti žiauriomis žudikėmis. Jos nerodo baimės ir demonstruoja tvirtą ryžtą. Jos siekia šeimos gerovės. Tačiau nepykdykite meškėnių, nes jo gali tapti negailestingos.

Jautis

Jaučio ženklo atstovėse, kaip ir meškose, susipina pyktis, švelnumas, jėga ir rūpestingumas. Šios moterys išsiskiria savybėmis, kurios padeda sukurti laimingą, klestinčią šeimą.

Dvyniai

Žavingos Dvynės atitinka laukinę katę. Jos retai renkasi žmonių sausakimšas vietas, mieliau pabūna vienos. Šios moterys dažnai panyra į savo vidinį pasaulį ir niekam jo neatskleidžia.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovės yra tikros liūtės. Kaip ir gamtoje, jos užsiima viskuo: medžioja, augina vaikus, maitina sutuoktinį. Joms svarbu surasti gerą partnerį, tikrą karalių. Tačiau griežtai draudžiama nepaisyti šių moterų meilės. Juk nenorite užsitraukti liūtės pykčio.

Liūtas

Savo elgesiu šio ženklo atstovės primena naminę katę. Joms reikia meilės, dėmesio priežiūros.

Mergelė

Šio ženklo atstovės yra tikros vilkės. Tai nereiškia, kad jos teikia pirmenybę vienatvei. Jos tiesiog yra nepaprastai išmintingos ir išrankios vyrams. Jos savo širdį atveria tik to nusipelniusiems.

Svarstyklės

Svarstyklės yra tikros pandos. Šios meškutės simbolizuoja taiką, pusiausvyrą, pirmenybę teikia harmonijai, vienybei. Jos visada randa būdą, kaip taikiai išspręsti konfliktą.

Skorpionas

Šios moterys yra prilyginamos tigrėms, nes jos yra tikros plėšrūnės. Savo nepaprastu seksualumu, paslaptingumu jos traukia vyrus it magnetas.

Šaulys

Šios moterys yra it orkos. Jos ramiai klaidžioja po pasaulį. Bet tik pabandykite jas užkliudyti – sulauksite bausmės.

Zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite