Angle down Atgal

Kokius žaislus vaikystėje išbandyti turėtų kiekvienas vaikas?

Kiekvienas savo vaikystėje turėjome žaislų, kuriuos prisimename visą gyvenimą ir kurie asocijuojasi su smagiais pirmųjų gyvenimo metų momentais. Kadaise tų žaislų nebuvo labai daug, bet dabar pasirinkimas – tiesiog milžiniškas. Tad kokius vaikiškus žaislus turėtų išbandyti kiekvienas? Į šį klausimą jums atsakys Pigu.lt ekspertai.

LEGO“ konstruktoriai – nesenstanti klasika

Didelė tikimybė, kad kadaise „LEGO“ konstruktoriais žaidėte ir jūs. Galimai juos mėgstate ir iki šiol – kai kurie „LEGO“ rinkiniai yra skirti būtent suaugusiems. Tai reiškia, kad jūsų vaikas su „LEGO“ augti galės visą gyvenimą ir tai yra tiesiog nuostabu. Ši kompanija, kuri yra viena iš didžiausių ir žinomiausių vaikiškų žaislų kūrėjų pasaulyje, turi daugybę įvairiausių konstruktorių, todėl pasirinkti neabejotinai galės kiekvienas vaikas, net ir turintis unikaliausių poreikių. Galbūt norite įkvėpti savo vaiką mokytis programavimo? „LEGO“ gali padėti – egzistuoja ypatingas konstruktorius-robotas, kurį galite užprogramuoti naudojant specialią „LEGO“ programinę įrangą.

Prekyboje yra ir daugybė įvairių konstruktorių, sukurtų būtent tam tikrų filmų ar filmukų fanams, mergaitės gali rinktis ir specialius konstruktorius, sukurtus būtent joms. Taigi, nusprendę nupirkti savo vaikui „LEGO“, tikrai rasite tinkamą prekę ir net neabejojame, kad nebūsite nusivylę.

Pliušiniai žaislai, padedantys įgauti drąsos

Ko gero, kiekvienas vaikystėje turėjome savo pliušinį žaislą, kurį su savimi nešėmės visur. Retai pavyksta rasti tą savo visos vaikystės pliušinį žaislą iš pirmo karto, todėl pirmą kartą pabandę nupirkti pliušinį žaislą nenusivilkite. Tačiau jeigu jūsų vaikas nuspręs, kad myli būtent tą ypatingą žaislą, jis su juo norės praleisti visą savo vaikystę. Ir tai yra puiku – galbūt jums netgi pavyks tą žaislą išsaugoti ir ilgiau, kad vaikas galėtų prisiminti savo vaikystę ir po daugybės metų. O net jeigu to padaryti ir nepavyks, pliušinis žaislas vaikui padės išgyventi visus sudėtingiausius gyvenimo momentus, kuomet taip pritrūksta drąsos.

Vaikui žaislinis meškiukas ar triušiukas yra tarsi padrąsinimas ar draugas, kuris padeda nebijoti naujos aplinkos, pavyzdžiui, darželio. Juk atėjus į naują aplinką, smagu ir gera turėti kažką savo ir pažįstamo, tiesa?

Stalo žaidimai, sukursiantys draugystes

Stalo žaidimai yra dar viena klasika, bet jie augant yra beveik būtini. Tai paaiškinti labai paprasta – stalo žaidimų dažniausiai neįmanoma žaisti vienam, todėl tai priverčia susirasti draugų ir tai dažnai yra priežastis naujai pažinčiai užmegzti arba ryšiui sustiprinti. Taip pat stalo žaidimai dažnai yra lavinantys ir reikalaujantys šiek tiek mąstymo – „Monopolis“ išmoko paprasčiausių ekonomikos ir finansų principų, „Alias“ skatina kūrybiškumą ir t.t. Svarbiausia yra tai, kad šie žaidimai ypač ilgai nepabosta, nors ir yra ganėtinai brangūs. Be to, juos žaisti dažnai gali ir vaikai, ir suaugusieji – juk pasaulyje (taip pat ir Lietuvoje) yra daugybė stalo žaidimų klubų, skirtų suaugusiems.

Kortos – ypač universali priemonė laikui leisti

Žaidimų kortomis skaičius yra itin didelis, o ir pačios kortos visai nėra brangios. Sunku pasakyti, ar galima būtų tai pavadinti vaikišku žaislu, bet, kaip ir „LEGO“ konstruktoriai, kortos gali būti puikus užsiėmimas ir vaikui, ir suaugusiam žmogui. Taip pat galite įsigyti ne tik įprastas kortas, bet ir „UNO“ ar kitus panašaus tipo žaidimus su kortomis, kurie irgi jau yra patapę savotiška klasika – ne veltui „UNO“ kortos yra žinomos ir mėgstamos visame pasaulyje!

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite