Angle down Atgal

Kokių Zodiako ženklų vyrai yra tikri melo profesionalai, o kurie jų verčiau sako tiesą?

Vieni vyrai moka puikiai meluoti, o kiti išsiduoda vos tik pradėję regzti melagingą istoriją, todėl nė nebando to daryti. Taigi, kokių Zodiako ženklų vyrai yra tikri melo profesionalai, o kurie jų verčiau sako tiesą?

Avinas

Šio Zodiako ženklo vyrai yra labai charizmatiški, todėl kelia didelį dailiosios lyties susižavėjimą. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad Avinas yra puikus manipuliatorius, kuris gali tiesiog užburti, ir nė nepastebėsite, kad jau esate įsipainiojusios į gudraus melo pinkles. Avinai mano, kad jų melas yra šventas, todėl pagražindami ar visiškai iškreipdami tiesą nejaučia nė menkiausios sąžinės graužaties. Šio Zodiako ženklo vyrai labai vertina savo asmeninę erdvę, todėl gudriai meluos, kad vyksta į komandiruotes, nors iš tiesų leis laiką visai kitur.

Jautis

Po Jaučio ženklu gimę vyrai meluoja tada, kai paprasčiausiai nenori ilgo aiškinimosi, kuris neretai yra tiesiog beprasmis. Jaučio ženklo vyras mieliau pasakys, kad užtruko darbe, nors iš tiesų padėjo draugo žmonai pasikeisti automobilio padangą. Net jei tai buvo nekaltas noras padėti, tačiau antroji pusė tikriausiai pagalvos priešingai. Taigi, kam reikalingi tie nesusipratimai?

Dvyniai

Dvynių ženklo vyrai yra puikūs manipuliatoriai, kurių iškalba yra tiesiog pavydėtina. Dvynių melas toks įtikinamas, kad rasti bent vieną logikos spragą yra tiesiog neįmanoma. Blogiausia yra tai, kad Dvyniai net ir patys įtiki savo melu, todėl nemato reikalo prisipažinti sakius netiesą. Šio Zodiako ženklo vyrai meluoja tam, kad atkreiptų į save dėmesį, o užmezgę santykius meluoti nesustoja. Dvynių antrosioms pusėms labi sunku atskirti, kas yra melas, ir kur yra bent krislelis tiesos.

Vėžys

Po Vėžio ženklu gimęs vyras meluoja tik tada, kai įvertina, kad sakyti tiesą yra blogiau nei meluoti. Melas šio Zodiako ženklo vyrui yra reikalingas tik tam, kad apsaugoti savo mylimą moterį nuo skausmo, tačiau Vėžio ženklo vyrų kuriamos melagingos istorijos neretai yra gana naivios, ir jomis tiki tik vaikai.

Liūtas

Liūto ženklo vyras meluoja tam, kad pavyktų išsaugoti tobulą įvaizdį ar puikią reputaciją. Šio Zodiako ženklo vyrai pasižymi puikia atmintimi, todėl visada prisimena, kokias smulkmenas paminėjo meluodami. Pagauti Liūtą už ūsų – be galo sunku, tačiau jų melas dažniausiai nėra žalingas, ir santykiams niekaip nepakenks.

Mergelė

Nors Mergelės ženklo vyrai meluoja dažnai, tačiau tą daro net labai nevykusiai. Meluodami šio Zodiako ženklo vyrai dažnai užsikerta, gali pradėti mikčioti, neretai pamiršta detales. Kai kurios Mergelės žino, kad melas vis tiek nepasiteisins, todėl verčiau renkasi sakyti tiesą. Taip dar geriau – juk atvirumas ir yra santykių pagrindas.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo vyrai sunkiai atsispiria pagundai pameluoti, tačiau už tai sau priekaištauja. Šio Zodiako ženklo vyrai dažniausiai renkasi melą tik tada, kai mano, kad taip bus geriau, tačiau sąžinės graužatis anksčiau ar vėliau priverčia prisipažinti apie melą. Vis dėlto, Svarstyklės visada jaučia, kada geriausia tiesą nutylėti, tačiau tai – juk ne melas, ar ne?

Skorpionas

Skorpiono ženklo vyrai labai vertina dėmesį, todėl gali meluoti vien tam, kad sukeltų kito žmogaus gailestį ar kitas emocijas. Šio Zodiako ženklo vyrai stengiasi iš visų jėgų, kad jų melas būtų kuo įtikinamesnis, o tuomet, jei jais kas nors suabejoja, Skorpionas stengiasi iš paskutiniųjų įrodyti savo „tiesą“.

Šaulys

Šaulio ženklo vyras meluoja dažnai, tačiau negalėtų įvardinti, kodėl elgiasi būtent taip. Kartais Šauliai pasitelkia melą vien tam, kad apsuktų patikusiai moteriai galvą, tačiau tuo jų melagystės nesibaigia. Šio Zodiako ženklo vyrai mėgsta švaistysis neįtikėtinais pažadais, kurių, žinoma, niekada neįstengs išpildyti. Kam to reikia? Deja, į šį klausimą negalėtų atsakyti net pats Šaulys.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo vyrai tiki savo melu, todėl nesunkiai gali įtikinti ir kitus. Šio Zodiako ženklo vyrai yra tikri garbėtroškos, todėl gali meluoti vien tam, kad pagerintų savo įvaizdį. Ožiaragių fantazijų pasaulis yra kur kas gražesnis nei realybė, todėl jie meluoja ne tik kitiems, bet taip pat ir sau. Dėl paskleistų melagysčių Ožiaragiams niekada nebūna gėda, tad net ir tada, jeigu moteris supranta, kad yra apgaudinėjama, Ožiaragio ženklo vyras to niekada nepripažins.

Vandenis

Vandenio ženklo vyrai nėra dideli melagiai – jie mieliau renkasi nesakyti visos tiesos. Dažnais atvejais Vandeniai tą daro ne iš piktos valios, bet paprasčiausiai stengiasi išvengti barnių ar ilgo aiškinimosi. Šio Zodiako ženklo vyrai yra gana uždari, todėl apie save stengiasi pasakoti kuo mažiau. Vis dėlto, apgauti patį Vandenį yra beveik neįmanoma, todėl net ir nedidelė melagystė gali reikšti santykių pabaigą.

Žuvys

Žuvų ženklo vyrai ne meluoja, bet fantazuoja, o savo melagingomis istorijomis šventai tiki. Pykti nereikėtų – šio Zodiako ženklo vyrai gyvena savo susikurtame pasaulyje, kuriame viskas yra kur kas gražiau nei realybėje. Taigi, jei pastebėsite melą, geriau apie tai nieko nesakyti, nes sugriuvęs fantazijų pasaulis jautrias Žuvis net labai įskaudins.

PatarimuPasaulis.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite