Angle down Atgal

Kokiais komplimentais pradžiuginsite skirtingus Zodiako ženklus?

Komplimentus išgirsti malonu visiems, tačiau skirtingi Zodiako ženklai labiausiai įvertinti jaučiasi išgirdę skirtingus dalykus. Sužinokite, kaip pagyrę kiekvieną Zodiako ženklą juos pamaloninsite labiausiai. 

 1. Avinas. „Tu man autoritetas.“ Avinai yra drąsūs ir mėgsta varžytis. Be to, jie turi herojiškų savybių, todėl buvimas pavyzdžiu jiems itin svarbus.
 2. Jautis. „Žinau, kad galiu tavimi pasitikėti.“ Jaučiai yra nuoširdūs ir prieraišūs – jie nudžiugs sužinoję, kad vertinate juos šalia savęs.
 3. Dvyniai. „Su tavimi niekada nenuobodu.“ Dvyniai mėgsta pokyčius ir nekenčia rutinos. Jie noriai neriasi į nuotykius ir naujus potyrius, todėl jausis pamaloninti, kad tai pastebite.
 4. Vėžys. „Šalia tavęs labai gerai jaučiuosi.“ Šauliai didžiuojasi namais ir šeima, stengiasi, kad jų artimieji jaustųsi saugiai, todėl juos pradžiuginsite tai įvertinę.
 5. Liūtas. „Žaviuosi tavo pasitikėjimu savimi.“ Daugumai žmonių trūksta pasitikėjimo savimi, nors kai kurie jo turi net per daug. Liūtai atrodo pasitikintys savimi, bet ne arogantiški. Jie yra charizmatiški ir nori, kad tai būtų pastebėta.
 6. Mergelė. „Tu tiesiog permatai kitus kiaurai.“ Mergeles pagirti galima įvairiai, nes šio ženklo žmonės nori būti puikūs visose srityse, tačiau pagrindinis jų asmenybės bruožas – pastabumas, analitiškumas.
 7. Svarstyklės. „Dėl tavęs noriu būti geresnis.“ Svarstyklės siekia balanso ir teisingumo, mėgsta padėti silpnesniems ir turi atsakymus į beveik visus klausimus. Viskas, ką šio ženklo žmonės nori žinoti, yra tai, kad yra vertinami ir naudingi.
 8. Skorpionas. „Tavo asmenybė tiesiog traukia.“ Skorpionai yra smalsūs ir paslaptingi, nėra kito taip traukiančio Zodiako ženklo. Jie nešiojasi paslaptį – galbūt todėl yra tokie intriguojantys. Skorpionams patinka žinoti, kad jie pritraukia žmones.
 9. Šaulys. „Tu žinai, kaip gerai praleisti laiką.“ Šaulio ženklo žmonės yra mėgstami kitų dėl savo linksmumo ir atsipalaidavimo. Jie socialūs, dvasingi, besidomintys etinėmis ir filosofinėmis temomis. Su šauliais įdomu, jie atkreipia dėmesį ir juo mėgaujasi.
 10. Ožiaragis. „Žinau, kad visada su viskuo susitvarkysi.“ Ožiaragiai yra ambicingi ir užsispyrę, jiems patinka laikytis grafiko. Jei norite, kad darbas būtų gerai atliktas, kreipkitės į šio ženklo asmenis. Ožiaragių karjera yra jų asmeninis gyvenimas, pagirkite juos už darbštumą.
 11. Vandenis. „Tu toks vienintelis.“ Tai ne tik komplimentas, tai – faktas. Vandeniai mąsto nestandartiškai ir mėgsta laisvę. Kiekvienas šio Zodiako ženklo atstovas į pasaulį žiūri skirtingai, todėl vandeniai kartais jaučiasi nesuprasti. Pasakę, kad žavitės jų individualumu, praskaidrinsite visą dieną ar net kelias.
 12. Žuvys. „Tu visada žinai, ką pasakyti.“ Tai pats jautriausias Zodiako ženklas. Žuvys yra empatiškos, kūrybingos ir intuityvios. Jos – nuostabios klausytojos ir patarėjos. Žuvys džiaugsis sužinojusios, kad vertinate jų gerą širdį.

Pagal užsienio žiniasklaidą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite