Angle down Atgal

Kokiose netikėtose vietose Zodiako ženklų atstovai gali rasti pinigų?

Malonu, kai kur nors netikėtai randame pinigų. Pasirodo, astrologai net nustatė, kokiose vietose tam tikri Zodiako ženklai dažniausiai aptinka pinigų. Būtent ten ir reikėtų jų ieškoti!

Avinas ir Vandenis

Avinas ir Vandenis turėtų atkreipti dėmesį į senus daiktus namuose. Senos spintos, daiktadėžės ir kt. Čia galite rasti ką nors vertinga sau. Tai nebūtinai bus pinigai. Tai taip pat gali būti senovinis papuošalas. Radęs šį radinį, nuspręsite, ar pelninga jį parduoti, arba geriau pasilikti kaip atsiminimą.

Jautis ir Ožiaragis

Jautis ir Ožiaragiai ras vertingą radinį kaime arba savo nuosavame name, jei tokiame gyvena. Šių Zodiako ženklų atstovams teks peržiūrėti palėpes ir pastoges. Ten tikrai yra daug vertingų daiktų, pasislėpusių tarp šiukšlių. Kai viską sutvarkysite, galėsite daiktus brangiai parduoti.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai turėtų gerai pasirausti savo spintoje. Ten guli daugybė drabužių, kurių nedėvite, bet ir neišmetate. Ten yra paslėpta ir pinigų. Pats metas prisiminti banknotus, kuriuos buvote įsidėjęs į kišenę, bet pamiršote. Gerai peržiūrėkite savo drabužius ir rasite padorią pinigų sumą.

Vėžys ir Šaulys

Vėžys ir Šaulys turėtų atkreipti dėmesį į knygas. Ten yra kažkas paslėpta. Ypač kruopščiai apžiūrėkite knygas, kurios jums nepatinka. Greičiausiai jose paslėpėte pinigus juodai dienai.

Liūtas

Atidžiai dairykitės po kojomis. Juk dažnai skubate ir nepastebite, kokie turtai guli jums prie kojų. Vargu ar rasite pinigų, bet papuošalų – tikrai. Net nustebsite, kiek daug vertingų daiktų galite rasti po kojomis. Ką daryti su radiniu, priklauso tik nuo jūsų.

Mergelė ir Žuvys

Mergelei ir Žuvims labiau sekasi vasarą, nes tik tada jos randa ką nors vertinga. Tai nutinka atostogų metu, nesvarbu, kelių dienų kelionę jos planuoja. Svarbiausia, kad aplink būtų smėlio. Čia rasite netikėtą savo lobį. Tai gali būti ir pinigai, ir brangus metalas (pavyzdžiui, auksas).

Svarstyklės

Jums toli eiti nereikės, nes savo radinį rasite namuose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pažvelgti į vietas, kuriose laikote atmintinus daiktus, ir ten tikrai rasite neblogą pinigų sumą. Net nepagalvotumėte, kad kažkada ten paslėpėte savo santaupas.

Skorpionas

Savo radinį rasite namuose. Ten paslėpti tikri turtai. Atidžiau apžiūrėkite visus kampus, galbūt rasite slėptuvę, kurią padarėte ne jūs, o ankstesni namų šeimininkai. Čia jie paslėpė brangiausią daiktą, kokį turėjo. Tai gali būti vertybiniai popieriai, senos monetos, papuošalai. Jei planuojate atlikti kapitalinį remontą, rasite slėptuvę ir įgysite labai vertingų daiktų. Ką daryti su jais, priklauso tik nuo jūsų.

Gerai apžiūrėkite visas namų kerteles. Galbūt iš tiesų jums nusišypsos sėkmė rasti ką nors vertinga?

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite