Angle down Atgal

Kokios spalvos reikia atsisakyti pagal Zodiaką, kad sėkmė nepaliktų?

Kaip žinote, yra daug atspalvių ir spalvų planetoje. Na, yra spalvos, kurios, atrodo, atstumia sėkmę nuo tam tikrų Zodiako ženklų. Kiekvienas Zodiako ženklas turi specifinę spalvą. Šios spalvos suteikia sėkmės, ir energijos gyvenimui. Spalva gali paveikti pasaulio suvokimą. Ir taip pat sukelti neigiamas ir teigiamas emocijas. Sužinokime, kurios spalvos yra priimtiniausios kiekvienam Zodiako ženklui, o kurių reikėtų atsisakyti, kad sėkmė visada būtų jūsų pusėje.

Avinas

Avinas yra ugningas zodiako ženklas, kuris visada demonstruoja savo jėgą ir yra visada pasiruošęs bet kokiems veiksmams. Avinų zodiako ženklui yra griežtai draudžiami visi mėlynos atspalviai. Mėlyna spalva neleidžia Avinams rasti gyvenimo prasmės ir dėl savo „bedugniškumo“ gali priversti Aviną silpnumu ir pažeidžiamu. Todėl Avinas turi būti atsargesnis pasirinkdamas spalvą, o mėlyna spalva paprasčiausiai nėra jų spalva.

Jautis

Ramus ir kantrus, tačiau visada išdidus ir užsispyręs. Visi geltonos ir raudonos spalvos atspalviai nerekomenduojami Jaučio zodiako ženklui Jie neigiamai veikia jų nuotaiką. Tokios spalvos kaip raudona tik padidina žiaurumą ir sunaikina Jaučio aurą.

Dvyniai

Tai lengvas ir džiaugsmingas zodiako ženklas. Dvyniai tiesiog švyti teigiama energija ir sielos protu. Jiems patinka, kad niekas negali atsispirti jų pozityvui. Dvyniai yra optimistiški, todėl jiems nerekomenduojama naudoti žalią spalvą ir visus jos atspalvius. Žalia spalva sukelia nuobodulį ir beviltiškumą šiam zodiako ženklui. Dvyniai turėtų atsisakyti šios spalvos, kad „neužsikimštų“ jos biologinis laukas.

Vėžys

Šis vandens ženklas yra jausmingas ir gabus. Vėžiai turi labai išvystytą intuiciją, jie turi daug stiprybių. Tai kūrybingi asmenys, kai kurie turi net aiškiaregystės dovaną. Juoda spalva yra griežtai draudžiama vėžiui. Dėl šios spalvos išnyksta pasitikėjimas savimi ir gali prasidėti ilgalaikė depresija.

Liūtas

Ugnies ženklas, kuris myli viską, kas ryšku ir žavu. Ir kaip jūs žinote, visi pasteliniai atspalviai, taip pat ir balti, „valgo“ Liūto energiją ir išsiurbia visas jėgas. Jei vis dėlto teikiate pirmenybę tokioms spalvoms, atsisakykite jų.

Mergelė

Šie žemiškų elementų atstovai, norėdami nesuaktyvinti savo nekontroliuojamo emocinio elgesio, turi atsisakyti raudonos ir rausvos spalvos. Turėtumėte pasirinkti ramesnius atspalvius ir taip stabilizuoti savo emocinį foną.

Svarstyklės

Šviesios, subalansuotos spalvos tinka šiam zodiako ženklui, tokios spalvos kaip raudona ir terakota visiškai sutrikdo proto pusiausvyrą. Naudodamos tokią paletę savo gyvenime, Svarstyklės jaučia energijos mažėjimą ir per didelį jaudulį.

Skorpionas

Šis paslaptingas zodiako ženklas iš vandens elemento turi visiškai atsisakyti baltos. Ši spalva ne tik atstumia sėkmę nuo šio ženklo atstovų, bet ir neigiamai veikia energetikos sektorių. Skorpionai praranda įkvėpimą, o įtarumas išauga.

Šaulys

Gyvenimo optimistai Šauliai pasižymi galinga energija ir dvasinėmis savybėmis. Šauliui pasisekė; jiems tinka visos spalvos, išskyrus mėlyną. Mėlyna spalva neigiamai veikia šio ženklo atstovus. Tai sukelia nerimą ir stresą. Problemos persekios, jei neatsisakysite mėlynos spalvos.

Ožiaragis

Tai tikslingas ir pasitikintis zodiako ženklas. Atsakingas ir visada vykdo savo pareigas. Visos tamsios spalvos ir atspalviai suteikia Ožiaragiui sėkmės. Ir atvirkščiai, raudona, oranžinė neigiamai veikia ne tik šio zodiako ženklo energiją, bet ir likimą.

Vandenis

Spalvos, atitraukiančios sėkmę nuo Vandenio, yra tamsiai žalia ir juoda. Tokios tamsios spalvos veikia savivertę. Vandeniui geriausia pasirinkti šiltus atspalvius, kad būtų stabilizuota jų energija.

Žuvys

Žuvims visi tamsūs atspalviai simbolizuoja nesėkmę. Ypač tai ruda, juoda ir mėlyna. Kad harmonija visada vyrautų sieloje, Žuvų ženklo atstovai turėtų atsisakyti tamsių atspalvių, kad pritrauktų sėkmę ir tinkamai suvaldytų savo emocijas. Dėvėkite šviesius atspalvius ir tikėkite geriausiu.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite