Angle down Atgal

Kokios kalėdinės dovanos moterims palieka didžiausią įspūdį?

Kiekvienais metais visiems mums tenka susidurti su ta pačia užduotimi – sugalvoti, kaip per gražiausias šventes nustebinti savo artimuosius. Nors per tiek metų turėtumėte būti įgiję nemažai patirties, idėjų rezervas su kiekvienomis Kalėdomis vis labiau senka. Užduotis netampa lengvesnė ir tuomet, kai reikia pradžiuginti sau brangią moterį. Jei dabar sprendžiate būtent tokį rebusą, siūlome pirmiausia išsiaiškinti, kokiomis dovanomis moterys dažniausiai lieka labiausiai sužavėtos.

Kruopščiai apgalvoti sprendimai

Kiekvienai moteriai patinka jausti dėmesį ir žinoti, kad jos yra klausomasi – būtent tai Jūsų dovana ir gali išreikšti. Artėjant šventiniam laikotarpiui, pradėkite dažniau moters klausytis, uždavinėkite atvirus klausimus, kartu nueikite į įvairias parduotuves ir atkreipkite dėmesį, ties kokiomis prekėmis ji sustoja dažniausiai. Jei išrinksite dovaną, apie kurią moteris buvo užsiminusi vos kartą ar kelis, sėkmė neabejotinai bus garantuota. Dažniausiai damos yra linkusios dalintis savo troškimais ar netgi būsimų pirkinių sąrašais, tad jeigu geriau įtempsite ausis, galėsite jas labai maloniai nustebinti.

Tai, ko joms šiuo metų iš tiesų reikia

Apie tai, ko moteriai šiuo metu reikėtų labiausiai, galite pagalvoti ir patys. Galbūt jos išmanusis jau atitarnavo savo laikotarpį, prie naujos suknelės sunkiai dera turimi papuošalai, o mėgstamas kremas artėja prie pabaigos? Jei tokias išvadas pavyks pasidaryti Jums patiems, pastangos neabejotinai bus įvertintos.

Išduosime paslaptį, jog daugeliui moterų visuomet trūksta kosmetikos – juk yra tiek daug produktų, kuriuos galima išbandyti! Apžiūrėję jos kosmetikos priemonių lentynėlę, labai greitai tuo įsitikinsite. Ypač rekomenduojame atkreipti dėmesį į L'Oréal produktus, kuriais žavisi ne viena dailiosios lyties atstovė. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Dovanos, išreiškiančios meilę ir rūpestį

Romantiškoms moterims neabejotinai patiks dar ir dar kartą sužinoti, kiek daug jos Jums reiškia. Savo meilę ir rūpestį parodysite padovanodami joms mažus, tačiau labai mielus niekučius: tai gali būti rankų šildyklės, pliušiniai meškučiai, smagiais ar romantiškos užrašais padailinti suvenyrai ar rūbai. Taip pat galima pagalvoti apie intriguojantį apatinį trikotažą, ar, pavyzdžiui, bendrą Jūsų nuotraukų koliažą.

Nors dažniausiai teigiama, kad dovanos kokybė nepriklauso nuo jos vertės, daugelis moterų tikrai jausis pamalonintos gavusios prabangesnę dovaną. Žinoma, jei galite sau tai leisti ir dėl dovanos nereikia eikvoti viso šeimos biudžeto. Tai gali būti kokybiškas laikrodis ar žymiais prekiniais ženklais pažymėti drabužiai bei aksesuarai.

Daiktai, atitinkantys pomėgius

Net ir prabangiausi daiktai moteriai nepaliks didelio įspūdžio, jei jie nebus susiję su jos veiklomis ir pomėgiais. Prieš tai minėtos garderobo detalės neabejotinai patiks toms, kurios seka vyraujančias madas, tačiau jei dama Jus žavi savo kulinariniais šedevrais, tikėtina, kad jai labiau patiks nauji virtuvės prietaisai – jų dabar galima atrasti pačių įvairiausių.

Keliones ir nuotykius mėgstančioms moterims patiks turistinis inventorius, pagalvėlės ar nutrinami žemėlapiai, o jei dama neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto, jai pravers išmanusis laikrodis ar įvairios gimnastikos prekės. Tuo tarpu dailiosios lyties atstovėms, kurios labai nuoširdžiai puoselėja namų aplinką, turėtų patikti naujos interjero detalės. Kartais tai gali būti net ir išsvajotos naujos užuolaidos, kurių pasirinkimą rasite čia.

Originalūs pasirinkimai

Kalėdinės dovanos moterims nebūtinai turi būti romantiškos, sentimentalios ar kruopščiai apgalvotos – jei tam pritaria ir švenčių pernelyg nesureikšminanti būsimoji dovanos gavėja, galite paieškoti originalesnių idėjų. Smagiais užrašais papuošti marškinėliai, originalūs puodeliai ar suvenyrai, prijuostės ir kiti panašūs variantai damas pralinksmins, o Jūs jas nustebinsite netikėtu savo požiūriu. Tačiau tam, kad išvengtumėte galimų nesusipratimų, įsitikinkite, jog būtent to ji iš Jūsų ir tikisi.

Netikėtos staigmenos

Staigmeną galite padaryti ne tik su pačios dovanos pasirinkimu, bet ir su jos pateikimu ir įteikimu. Pakvieskite moterį romantiškos vakarienės, surenkite įsimintiną žygį ir padirbėkite su neįprastu dovanos įpakavimu – taip parodysite moteriai, jog iš tiesų dėl jos stengiatės.

Žinodami, kokie sprendimai moteris sužavi labiausiai, daug lengviau nuspręsite, kokia idėja sužavėtų būsimąją Jūsų dovanos gavėją. Visgi, reikėtų prisiminti, jog kiekviena dama yra individuali asmenybė, todėl bet kuriuo atveju pirmiausia turėtumėte pagalvoti, ko reikia ir kas patinka būtent jai.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite