Angle down Atgal

Kokie pokyčiai laukia kiekvieno Zodiako ženklo nuo liepos 1 dienos?

Liepos 1 dieną Marsas patenka į Aviną, o po šio laikotarpio pastebėsime daug aktyvių, greitų ir karštų situacijų, kurios gali būti labai netikėtos.

Pirmąsias kelias savaites Merkurijus sumažins mūsų galimybes analizuoti situacijas. Mūsų nuomonė ir išvados bet kokiais klausimais gali pasirodyti iš esmės klaidingos. Todėl artimiausiu metu veikti, paklusti akimirksnio impulsui, būtų teisingiau, nei bandyti viską atidžiai apskaičiuoti.

Tada Marsas judės atgal. Todėl taip pat nebūtina pradėti ilgai trunkančių projektų dabar: yra rizika, kad rugsėjį šie projektai įsipainios į trukdžius ir problemas.

Pasirūpinkite, kad bet kuriuo metu galėtumėte laikinai sustoti nepakenkdami sau (pavyzdžiui, eidami į sporto salę) arba kad garantuotai baigtumėte projektus iki rudens.

Pagrindiniai Marso aspektai bus kartu su Jupiteriu, Plutonu ir Saturnu, kurie įspėja apie arogancijos ir savo jėgų pervertinimo pavojų, kišimąsi į nenugalimos jėgos aplinkybes ir būtinybę veikti iki galimybių ribos, bei galutinį kai kurių įsipareigojimų nesėkmę (Saturnas).

Bet visa tai prasidės tik rugpjūtį.

O liepos mėnesį sportuokite ir fiziškai dirbkite, dalyvaukite varžybose, ryžtingai darykite tai, kas, jūsų manymu, yra būtina, būkite aktyvūs tose vietose, kur aktyvus Marsas.

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo gyvenimo sritį, kur labiausiai pasireiškia Avino ženklas (ir atitinkamai jame dabar esantis Marsas). Labiausiai tikėtina, kad susidarys pačios aštriausios situacijos, reikalaujančios aktyvių jūsų veiksmų.

AVINAS

Dabar labiau nei bet kada jūsų asmeninė iniciatyva bus vertinga. Būkite drąsūs ir ryžtingi, eikite į priekį, patys spręskite savo problemas, vadovaukitės aktyviu gyvenimo būdu. Sportuokite ir užsiimkite fizine veikla.

JAUTIS

Galite suaktyvinti slaptus priešus. Jei norite susidoroti su blogo elgesio žmonėmis, dirbkite su Marsu, kaip savanoris ligoninėje, internatinėje mokykloje, gyvūnų prieglaudoje.

DVYNIAI

Aktyviai dalyvausite viešajame darbe, viešuose renginiuose, įvairių bendruomenių, grupių ir kūrybinių asociacijų projektuose. Komandinis sportas yra laukiamas.

VĖŽYS

Verta būti aktyviam verslo srityje. Dirbkite aktyviai ir energingai, nelaukite, kol viršininkai nuspręs, ką daryti, o jūsų kolegos nuspręs, ką daryti su jumis. Imkitės ryžtingų ir greitų žingsnių versle, kovokite su konkurentais.

LIŪTAS

Galimi skambučiai į užsienį arba aktyvus bendravimas su užsieniečiais. Galimos išvykos į varžybas užsienyje. Džiaugsitės aktyvumu politikoje ir socialinėje veikloje, bažnytiniuose reikaluose.

MERGELĖ

Liepos mėnesį išspręsite opius skolų, paskolų ir mokesčių klausimus. Tai tinkamas momentas ginti savo interesus, kai reikia dalytis pajamomis iš bendrų investicijų ir dalytis turtu.

SVARSTYKLĖS

Dabar jūsų verslo ir asmeniniai partneriai bus energingi ir aktyvūs žmonės. Galite atsipalaiduoti ir eiti su srautu – jūsų partneriai ir bendraminčiai padarys viską už jus. Ir jums reikia tik žiūrėti, kad dabar neįgytumėte karingo priešo.

SKORPIONAS

Jūs turite stebėti savo sveikatą. Laikas daryti suplanuotas operacijas, sportuoti, dirbti fiziškai.

ŠAULYS

Azartiniai lošimai ir aktyvios pramogos bei įdomūs įvykiai kupini nuotykių – štai ką Marsas jums siūlo. Viskas yra jūsų žinioje – nuo sporto (kaip dalyvio, ar gerbėjo) iki kazino.

OŽIARAGIS

Pradėkite remontą arba pripraskite prie rytinės mankštos. Tai padės sušvelninti įtemptą namų atmosferą, dėl kurios kiltų šeimos kivirčai.

VANDENIS

Aplink jus nuolat vystysis dinamiškos situacijos transporte, parduotuvėse, gatvėje, tarp kaimynų ir artimųjų. Visose šiose situacijose elkitės užtikrintai ir drąsiai, Marsas jums rekomenduoja.

ŽUVYS

Jums bus naudinga būti aktyviam finansiniuose reikaluose. Uždirbkite energingai. Iškilus problemoms, mažiau galvokite ir daugiau veikite. Jei nežinote, kur gauti papildomų pajamų, Marsas jums sako: tai gali būti fizinis darbas, sportas.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite