Angle down Atgal

Kokie mitai vyrauja apie kiekvieną Zodiako ženklą?

Šiais laikais stereotipų yra begalė. Labai populiarūs stereotipai apie Zodiako ženklus ir jų atstovų charakterio savybes. Astrologai atskleidė, kurie iš šių stereotipų yra mitai.

Avinas

Mitas: agresyvios, konfliktiškos asmenybės.

Tiesa: Avinas yra gana užsispyręs ir tiesmukas, tačiau jie nesivelia į konfliktus. Jei šio ženklo atstovas alsuoja ugnimi – greičiausiai nukentėjo jo asmeniniai interesai. Avinai greitai užsidega, bet greitai ir nusiramina.

Jautis

Mitas: tinginiai, daug valgo ir yra pesimistai.

Tiesa: ko gero, kartais Jaučio atstovai tikrai nori pagulėti šiltoje lovoje. Šio ženklo atstovai iš tikrųjų yra perfekcionistai, kurie niekada nedaro to, kas jiems nepatinka. Norimam tikslui pasiekti jie panaudos visas jėgas.

Dvyniai

Mitas: dviveidžiai, apgavikai.

Tiesa: tai įvairiapusiškos asmenybės, kurias kartais sunku suprasti. Jų sugebėjimas keistis padeda jiems būti lankstesniems bendraujant su aplinkiniais.

Vėžys

Mitas: per daug emocingi ir silpni.

Tiesa: Vėžiai yra atviri ir dosnūs žmonės. Nors aplinkiniai galvoja, kad šio ženklo atstovai yra silpni žmonės, iš tiesų, jie yra labai ryžtingi ir nepasiduoda, kol nepasiekia savo tikslų.

Liūtas

Mitas: išdidus, savanaudis.

Tiesa: dažniausiai tai kaukė, už kurios slepiasi netikrumas ir meilės poreikis. Tiesą sakant, Liūtai yra labai prisirišę prie žmonių, kurie jiems rūpi ir yra pasirengę padaryti daugybę dalykų dėl savo draugų.

Mergelė

Mitas: antisocialūs žmonės ir bjaurūs kritikai.

Tiesa: Mergelės laikomos paslaptingomis asmenybėmis, kurios gana skeptiškai vertina kitus. Artimi Mergelės ženklo atstovų draugai žino, kad, iš tiesų, jie yra gana nuoširdūs ir draugiški. Mergelės atstovai neatsiskleis nepažįstamam asmeniui, todėl reikės laiko, kol jie pradės jumis pasitikėti.

Svarstyklės

Mitas: veidmainiai bei asmenys, manipuliuojantys kitais.

Tiesa: Svarstyklių ženklo atstovai tikrai kartais daug ką nutyli, bet tik tam, kad nepakenktų artimųjų jausmams. Būtent todėl šio ženklo atstovai laikomi puikiais diplomatais.

Skorpionas

Mitas: paslaptingos asmenybės, bet labai mėgsta savimi puikuotis

Tiesa: Skorpionai turi orumo jausmą, todėl gali atrodyti, kad jie jaučiasi už kitus pranašesni. Skorpionai tikrai yra nepaprastai atsargūs, tačiau dėl mylimų žmonių jie pasiryžę bet kam.

Šaulys

Mitas: linksmybių mėgėjai.

Tiesa: šie energingi ir motyvuoti žmonės nori pasidalinti teigiamais dalykais su kitais. Jų siela iš tiesų labai pažeidžiama, jie kupini abejonių ir tai dažnai slepia po linksmumo kauke.

Ožiaragis

Mitas: arogantiški ir susikoncentravę tik į save.

Tiesa: dėl savo užsispyrimo ir kruopštumo Ožiaragiai pasiekia savo tikslus. Jie yra labai darbštūs ir dažnai padaro papildomus darbus nieko už tai neprašydami.

Vandenis

Mitas: paviršutiniški, nerimti.

Tiesa: Vandenis dažnai laikomas vėjavaikišku. Tiesą sakant, Vandenio atstovai gali būti puikūs draugai ir turėti gilius jausmus – bet tik tiems, kurie, jų nuomone, yra to verti.

Žuvys

Mitas: nepatenkinti, isteriški, ekscentriški.

Tiesa: šio ženklo atstovus kartais labai sunku suprasti. Lavinama vaizduotė ir svajonės Žuvims padeda apsisaugoti nuo realaus gyvenimo sudėtingumo.

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo pliusus ir minusus. Ar sutinkate, kad išvardintos blogosios savybės tikrai yra mitai? O galbūt tai grynų gryniausia tiesa? Kokie dar, jūsų manymu, galėtų būti mitai apie Zodiako ženklus?

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite