Angle down Atgal

Kokie kambariniai augalai pritrauks laimę konkrečiam Zodiako ženklui?

Kai kurie augalai gali ne tik pagražinti jūsų interjerą, bet ir pagerinti gyvenimą. Svarbu tik parinkti tinkamą augalą pagal Zodiako ženklą.

AVINAS (03 21–04 20)

Karšto būdo Avinui tiks tokie pat „ugniniai“ augalai su ryškiai raudonais žiedais. Jam idealus augalas bus snaputis, pelargonija arba kinrožė.

JAUTIS (04 21–05 20)

Ramaus ir neskubaus būdo Jaučio namuose sėkmingiausias augalas bus sanpaulija. Ji didins Jaučio materialinę gerovę, stiprins ištvermę ir jėgą, pašalins įtampą po sunkios dienos ir padės atsipalaiduoti.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Šio ženklo atstovus palankiai veikia tilandsija, palmė, papartis, smidras, tačiau sėkmingiausias pasirinkimas vis dėlto bus tradeskantė. Ji padės žvelgti į sunkumus su šypsena, neprarasti vilties ir išvalys atmosferą nuo negatyvumo.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžiui geriausiai tinka augalai, kuriems reikia dozuoto laistymo. Jis neleis augalui išdžiūti ir neperlaistys jo. Idealiai tiks fuksija, kuri palaikys harmoningą atmosferą ir žvalins bei drąsins Vėžį.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Ryškiam Zodiako ženklui tiks tokie pat ryškūs augalai. Liūto favoritai yra rožė, narcizas, palmė, azalija ir krotonas.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Mergelei geriausiai tinka augalai, kurie išleidžia šaknis į orą, pavyzdžiui, vijoklinė liana. Taip pat Mergelei patartina susidraugauti su alijošiumi, lamstu ir monstera.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Pirmiausia Svarstyklėms reikėtų apgyvendinti namuose azaliją. Ji sustiprins grožio pojūtį, padės sureguliuoti santykius su kitais žmonėmis ir įgauti vidinės ramybės.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpionui tinka augalai, kurie reikalauja kruopščios priežiūros ir yra gana kaprizingi. Tai galėtų būti žilė, kamelija, azalija arba monstera.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šauliui geriausias laimę nešantis augalas yra citrinmedis. Įsigijęs tokį namų draugą, jis taps smalsesnis, savarankiškesnis, labiau pasitikintis savimi ir ryžtingesnis. Citrinmedis teigiamai veiks jo dvasinę būseną, skatins vystymąsi ir kūrybines galias.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Iš prigimties santūriam, darbščiam ir atkakliam Ožiaragiui siūloma atkreipti dėmesį į lėtai augančius kambarinius augalus: storalapį, litopsius ir įvairių rūšių fikusus. Šiam Zodiako ženklo atstovui ypač pravers pinigų medis. Šis augalas sugeria sunkią negatyvią energiją ir paverčia namus puikia poilsio vieta sielai ir kūnui.

VANDENIS (01 21–02 19)

Vandeniui rekomenduojama namuose auginti karpažolę. Mat jis įpratęs visą savo energiją nukreipti į ateitį ir gyventi jos laukimu. Karpažolė skleis jam reikalingą energiją, padės nusistatyti teisingus tikslus, atskirti tai, kas svarbu, nuo antrarūšių dalykų ir įgauti vidinę pusiausvyrą. Jeigu namuose yra gyvūnų, reikės būti atsargiam, nes karpažolė yra nuodinga. Tokiu atveju geriau rinktis kambarinį klevą arba draceną.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Geriausias augalas Žuvims yra orchidėja. Ši gėlė laikoma dvasingumo simboliu. Ji sustiprina prigimtinę Žuvų išmintį. Šis augalas sukuria namuose saulėtą atmosferą, įkvepia kūrybai. Ypač svarbu auginti orchidėjas tiems šio ženklo atstovams, kurie dirba kūrybinį darbą. Jie stebėsis, kaip dažnai juos lankys Mūza.

Į horoskopą ir jo rekomenduojamus augalus ypač svarbu atsižvelgti dovanojant žmogui vazonines gėles. Žinoma, jeigu tikrai iš visos širdies jam linkite gero.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite