Angle down Atgal

Kodėl vyrai mėgsta vyresnes moteris? Ši paslaptis atskleista!

Šiuolaikiniame pasaulyje vyrai vertina moterį ne tik išoriniais duomenimis ir jaunyste. Jam svarbiau vidinės moters, kaip asmenybės, savybės. Taip pat tai, kaip ji sąveikauja su juo. Tokius rezultatus pasiekė psichologai, išsamiai ištyrę šeimos santykius. Visų pirma jie išskyrė kelis svarbiausius dalykus, kuriuos vyrai vertina moteryje, nesvarbu, kiek jai metų.

Priežastys, kodėl vyrai renkasi vyresnes moteris:

1. Ji žino savo tikslus.

Dažnai vyrui nereikia atspėti, ko vyresnė moteris nori. Jos iš anksto nusistato savo tikslus. O jaunos merginos išvis nežino, ko joms reikia. Taigi, vyrai turi atspėti jų užgaidas. Dėl to kyla pasipiktinimas, tačiau vyras nesupranta kodėl. Suaugusi moteris žino, kad jai svarbu, kad jos artimieji būtų sveiki. Jauna mergina ilgai ir skausmingai tvarkys reikalus ir kels scenas, bet kodėl? Ir tai yra faktas, vyrai nemėgsta ilgų pokalbių su pretenzijomis. Ar sutinkate?

2. Ji įkvepia vyrą.

Turėdama gyvenimo patirties, ji daug žino ir supranta. Ji parodys vyrui, kad jis gali tapti daug geresnis, ko siekia šiame gyvenime. Vyras jausis lyg po sparnu. Ji visada palaikys savo vyrą. Jos blaivus požiūris į gyvenimą vyrui patiks.

3. Ji nesinaudoja vyru.

Dažnai moterys šiame gyvenime jau įgijo stiprybės. Jaunimas dažnai žaidžia viešumoje. Tačiau vyresnio amžiaus moteris nežaidžia tokių žaidimų, jai to visai nereikia. Ji nėra priklausoma nuo vyro dėmesio, savarankiška. Karštas gundymas nėra vyresnės moters pomėgis.

4. Ji iš dalies atliks „mamos“ vaidmenį.

Moteris, kuri atrodo kaip mylinti motina, sukelia šiltą motinos meilę. Ji visada bus patarianti ir mylinti. Tokia moteris gali padėti vyrui atgimti; tokiai moteriai visada norisi eiti kartu. Ji be isterijos priims vyrą su visais jo trūkumais ir kompleksais.

Ir galiausiai, kad ir kokie būtų jūsų santykiai, svarbiausia yra tai, kad jums būtų patogu ir gera kartu…

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite