Angle down Atgal

Kodėl verta rinktis degintą medieną?

Dabartiniais laikais, kai kasdien didėja šiltnamio efektas, privalu kaip įmanoma daugiau laikytis ekologiškumo visais gyvenimo atvejais. Prie šito kuo puikiausiai gali prisidėti ne tik ekologiška žemdirbystė, bet ir natūralių medžiagų naudojimas statybose. Tam labiausiai gali pasitarnauti statybose naudojama deginta mediena, nes ji garsėja ne tik ypatingomis fizinėmis, bet ir estetinėmis savybėmis. Be to, tokia mediena puikiai tinka pačiomis įvairiausiomis gamtinėmis sąlygomis.

Kokių medžių mediena labiausiai tinka kokybiško deginimo procedūrai?

Pačiu tinkamiausiu deginimo technologijai medžiu laikomas kedras, šiai kategorijai priskiriami ir kiti spygliuočių genties medžiai. Kadangi kedrų Lietuvoje nėra, deginimui naudojami maumedžiai, pušys ir eglės. Deginta spygliuočių mediena atrodo labai įspūdingai ir nepakartojamai, matyt, dėl šios priežasties ją savo namų apdailai naudoja tie, kurie nori išsiskirti iš rutinos ir tuo pačiu nustebinti kitus, atkreipdami dėmesį į savotišką savo namų eksterjerą bei interjerą.

Už kokias savybes deginta mediena sulaukia pagiriamojo žodžio?

Labiausiai deginta mediena yra giriama už tai, kad ji nebijo nei ugnies, nei vandens, nei puvinio, nei kenkėjiškų medžius puolančių parazitų. Medienos deginimo metu jos paviršiuje buvusios poros smarkiai susiaurėja, todėl ji ne tik pasidaro nepralaidi vandeniui, bet yra ir apsaugota nuo skilinėjimo, įtrūkimų. Kadangi apdeginimo metu yra paveikiama išorinė lentos pusė, deginta mediena įgauna ryškų ir nepakartojamą atspalvį, išmargintą išraiškinga vidine medžio struktūra. Dėl šios priežasties kiekviena deginta lenta yra išskirtinė ir nepanaši į jokią kitą.

Kokie dar yra degintos medienos privalumai?

Deginta mediena sulaukia pagyrų ir už tai, kad ji padengta hibridine natūralios kilmės netepančia alyva. Todėl prie tokia alyva išteptos degintos lentos prisilietęs net su išeiginiais drabužiais, jų tikrai nesutepsi. Ant degintų lentų gali vaikščioti netgi basas, nes kojos visada išliks švarios. Pats didžiausias tokios medienos privalumas yra tas, kad ji yra ilgaamžė. Tiesa, jei norite, kad ji, būdama panaudota namo fasadui, kuo ilgiau išsaugotų savo nuostabias savybes, ją vertėtų kartas nuo karto iš naujo aptepti natūraliąja alyva. Jei jums rūpi dar daugiau sužinoti apie degintą medieną, apsilankykite interneto svetainėje: https://sugibanwood.com/  ir patenkinsite savo smalsumą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite