Angle down Atgal

Kodėl krūtinė nukąra ir kas gali padėti ją išlaikyti norimoje padėtyje?

Tam tikru gyvenimo etapu gali būti, kad Jūsų turimos kūno linijos Jūsų nebetenkina, imate jaustis nebeužtikrintai ir prarandate pasitikėjimą savimi. Tokiu atveju gali būti, kad norėsite apsvarstyti krūtų pakėlimo operaciją, kad padailintumėte savo figūrą ir susigrąžintumėte pasitikėjimą savimi.

Krūtų pakėlimo operacijos tikslas - pakelti ir pagražinti krūtis, netekusias formos dėl odos suglebimo per nėštumą, žindymą, nutukus ar sulysis, vykstant senėjimo procesui. Krūtų operacija yra atliekama skirtingais metodais, priklausomai nuo esamos situacijos ir tikslų.

Planuodamos krūtų tobulinimo procedūrą, turite priimti daugybę svarbių sprendimų, įskaitant ir pjūvio vietą. Paprastai, Jums apsispręsti padeda Jus apžiūrintis ir konsultuojantis chirurgas, įvertinęs Jūsų kūno sudėjimą, norimus procedūros tikslus ir kitus niuansus. Atliekant krūtų pakėlimo operaciją dažniausiai pjūviai yra atliekami po krūtimis ir nuo   spenelio aureolės žemyn, suformuojant tarsi “inkaro” ženklą. Norint krūtinei dar papildomai suteikti tūrio ir apimties gali būti dedami implantai. 

Žemiau pateikiame kelis  pagrindinius faktorius, kurie lemia Jūsų krūtų padėtį ir gali daryti įtaką krūtų pakėlimo procedūros rezultatams ateityje.

Kolageno faktorius

Kolagenas yra tvirtų, elastingų audinių statybinė medžiaga. Suaugęs vidutinis žmogus negamina tiek daug kolageno baltymų, kiek gamindavo vaikystėje. Yra du būdai spręsti šią problemą. Vienas iš jų yra tinkama mityba: užtikrinkite, kad Jūsų subalansuotoje mityboje būtų gausu produktų, turinčių kolageno, pvz.: jautienos kaulų sultinys, lašiša, raudonos spalvos daržovės. Kitas būdas valdyti kolageno atsargas, tai yra padėti organizmui jį gaminti. Remiantis tyrimais, vitaminas C yra kolageną stimuliuojanti maistinė medžiaga.

Svorio faktorius

Kai kalbame apie krūtis, svoris prilygsta riebalams. Riebalinės ląstelės krūtyse plečiasi taip pat kaip ir kitose kūno vietose, kai priaugame papildomo svorio. Kai tai įvyksta, krūtys tampa sunkesnės ir labiau paveikiama oda, nes dažnu atveju oda išsitempia. Puikus būdas valdyti krūtų padėtį yra - fizinė veikla. Atliekant fizinius pratimus skirtus krūtinės daliai - ji tampa standesnė, įgauna tonusą. Krūtinės raumenys yra ne tik svarbus vyrų kultūristų kūno sudėjimo aspektas. Mums visiems reikia pakankamai raumenų tonuso krūtinėje, kad išlaikytume gerą formą. Raumenų tonusas netgi turi įtakos krūtims ir jų vietai ant krūtinės sienelės. Ar mankšta gali pakelti jau nukarusias krūtis? Tikriausiai nelabai. Tačiau verta išlaikyti krūtinės raumenų tonusą, nes tai yra geras būdas palaikyti krūtis aukščiau.

Krūtinės pakėlimas atliekamas taikant bendrąją nejautrą ir trunka nuo dviejų iki trijų valandų. Po procedūros Jūsų krūtys bus patinusios ir greičiausiai prireiks nuo keturių iki šešių savaičių, kad grįžti į kasdienį gyvenimą po šios operacijos, ir iki šešių mėnesių, kad Jūsų krūtys įsitvirtintų naujoje padėtyje.

Krūtų pakėlimo operacija gali padėti padidinti Jūsų savigarbą ir suteikti Jums naują požiūrį į išvaizdą. Daugiau informacijos apie krūtų pakėlimo procedūrą galite sužinoti Grožio Akademijos svetainėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite