Angle down Atgal

Kodėl įvairių Zodiako ženklų vyrai vengia rimtų santykių?

Merginos dažnai skundžiasi, kad kuriant santykius vyrai nerodo iniciatyvos. Visgi kiekvieno Zodiako ženklo atstovas gali turėti slaptų priežasčių, dėl kurių vengia romanų.

Pavyzdžiui, vyrai Avinai yra azartiški netgi siekdami išrinktosios ir nori bet kuria kaina ją užkariauti. Tačiau jie niekada nežengs pirmo žingsnio, jei moteris jų nedomina.

Jaučiai dažniausiai myli vieną kartą, todėl norėdami pradėti santykius, jie ilgai svarsto visus „už“ ir „prieš“ vertindami, ar jam ši mergina tinkama. O kai kurie šio ženklo atstovai ilgai išgyvena buvusių santykių griūtį.

Vyrai, gimę po Dvynių ženklu, dievina moterų dėmesį. Jiems sunku išsirinkti vieną merginą, nebent juos užvaldo stiprūs jausmai.

Vyrai Vėžiai dažnai patys nesupranta, ką jaučia savo išrinktajai. Jų nuotaika dažnai kinta, kaip ir jausmai moteriai, kurią kartais dievina, o kartais nekreipia į ją dėmesio.

Liūto ženklo atstovams pirmoje vietoje – karjera. Jie nepradeda santykių ir tuo labiau nekuria šeimos, kol po kojomis neturi tvirto finansinio pagrindo.

Gimusiems po Mergelės ženklu jaunuoliams puikiai sekasi bendrauti su moterimis, bet ne kurti su jomis santykius. Dažnai tai įvyksta prieš jų valią, nes kai juos atstumia, jiems būna sunku palikti „draugystės“ zoną.

Vyrai Svarstyklės, aiškindami savo nenorą turėti partnerį, kalba apie atstūmimo baimę. Jiems sunku susitaikyti su tokia situacija, kuri atneša tikrų emocinių sukrėtimų.

Skorpionai yra labai nepatiklūs, todėl, kad kažkada mylimoji juos įskaudino. Tokie vyrai yra  linkę kurį laiką pabūti vieni, kad vėl atrastų dvasinę pusiausvyrą.

Šauliai negalvoja apie rimtus santykius ir vedybas, jiems labiausiai patinka neįpareigojantis laiko leidimas geroje kompanijoje. Jie yra labiau linkę į fizinį artumą, negu į dvasinį.

Vyrai Ožiaragiai yra egoistai, jie nepasiruošę atsisakyti savo laisvalaikio ir pomėgių dėl merginos. Jie mėgaujasi viengungio gyvenimu ir nemano, kad turėtų kažką keisti.

Vandeniai vargiai parodys iniciatyvą, nes dažnai jie pirmieji nutraukia santykius, o tai labai įskaudina išrinktąją. Jaunuoliai, gimę po šiuo ženklu nenori, kad panašios situacijos kartotųsi.

Vyrai Žuvys neskiria moteriško flirto nuo paprasto draugiško bendravimo. Netgi tada, kai išrinktoji ryžtasi pati žengti pirmą žingsnį, šio ženklo atstovai jos elgesį supranta neteisingai.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite