Angle down Atgal

Kodėl gyvenu čia. Viskas tinka ir patinka

Dianą pamačiau Akmenės kultūros namų mėgėjų teatro spektaklyje. Ji persikūnijo į valdingą, irzlią, pasipūtusią moterį. Ryškios išvaizdos, gražios tarties… Plykstelėjo mintis, kad mūsų kraštui labai sekasi su talentingais žmonėmis, kurie įgiję profesiją nepalieka gimtųjų vietų, sugrįžta, dirba. Ir dar vienu aspektu garsina mus – jie įsisuka į mielas veiklas, kaip, pavyzdžiui, Diana (Klėgerytė) LENSBERGIENĖ įsisuko į vaidybą.

Akmenės miesto mėgėjų teatras labai žinomas kultūros skleidėjas. Režisierės R. Butnorienės vadovaujamas kolektyvas yra pastatęs dešimtis spektaklių, apvažiavęs Lietuvą, laimėjęs konkursus, laukiamas ir kviečiamas vaidinti. Tad suprantama, kodėl Diana sutiko vaidinti pas Redą Butnorienę.

Jei Dianos Lensbergienės vaidybos pomėgio istoriją pradėti nuo pradžių, pirmiausia reikia priminti, kad jauna trisdešimtmetė moteris gimė ir užaugo Akmenės apylinkėse. Baigė gimnaziją, mokėsi skambinti fortepijonu, Muzikos mokykloje vaidino spektakliuose. Per mokslus Muzikos mokykloje Diana susipažino su režisiere Reda Butnoriene, kurios dukra taip pat mokėsi muzikos.

Daugiau Roma Jonikienė trečiadienio, rugsėjo 11 d. VIENYBĖJE.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite