Angle down Atgal

Ko reikia jaukesniems namams?

Ar kada nors teko susimąstyti, kokia jaukių namų paslaptis? Daug galvoti tikriausiai nereikėtų – juk tai žmonės. Tie, kurie kasdien mums šypsosi, myli, kartais liūdi ar galbūt nerimauja. Tačiau, nepaisant svarbiausio komponento, namų aplinka neįsivaizduojama ir be interjero detalių.

Funkcionalios langų uždangos – daugiau natūralios šviesos

Natūrali šviesa bet kuriai erdvei suteikia jaukumo, todėl namai – ne išimtis. Norint, kad juose netrūktų saulės, rekomenduojama pasirūpinti tinkamomis langų uždangomis. Dabar tai padaryti galima neišeinant iš namų. „Domus Lumina“ suteikia galimybę pasinaudoti profesionalų konsultacijomis ir išsirinkti tai, kas labiausiai patinka.

Namuose, kuriuose trūksta šviesos, puikiai tinka plonesnio audinio langų uždangos. Tai gali būti tiek dieninės užuolaidos, tiek roletai, tiek romanetės. Tiems, kuriems norisi audinius ne tik virtualiai pamatyti, bet ir realiai paliesti, rekomenduojama pasinaudoti išskirtine paslauga. Esant poreikiui, jų pavyzdžiai gali būti nemokamai pristatomi tiesiai jums į namus ar kitą pasirinktą vietą. Tai daroma laikantis visų saugumo rekomendacijų – audinių paletes atvežantys kurjeriai dėvi apsaugines kaukes, naudoja dezinfekcines priemones ir vengia tiesioginio kontakto. Be to, pageidaujant galima pasinaudoti ir kitais pristatymo būdais.

Ieškantiems itin greito ir efektyvaus sprendimo siūloma pasinaudoti asmenine konsultacija gaminių išdavimo punktuose Kaune ir Vilniuje. Jos metu galima gyvai apžiūrėti dominančias langų uždangas, taip pat – susipažinti su jų valdymo galimybėmis. Konsultacija suteikiama laikantis LRV, SAM ir PSO rekomendacijų. Todėl naujos, namams jaukumo suteikiančios dieninės užuolaidos, širmos ar romanetės išsirenkamos ne tik greitai, bet ir saugiai.

Tekstilės gaminiai – interjero akcentams

Patrauklesnę aplinką padeda sukurti ne tik langų uždangos, bet ir tekstilės gaminiai. Jie pripildo interjerą šiluma ir suteikia namams unikalumo. Jei jau kurį laiką svajojate apie spalvingas pagalvėles ant sofos, fotelio ar lovos, galbūt pats metas jas įsigyti? Tai taip pat galima padaryti internetu, todėl nereikia niekur eiti. Platus „Domus Lumina“ asortimentas leidžia rinktis ne tik iš skirtingų spalvų, bet ir tekstūrų audinių.

Daugiausiai jaukumo namams suteikia šiltų tonų tekstilės gaminiai. Pavyzdžiui, skandinaviško stiliaus svetainėje puikiai dera garstyčių arba plytų spalvos dekoratyvinės pagalvėlės. Prabangaus miegamojo interjerą skoningai papildo kreminė raštais puošta lovatiesė. Norint sukurti ypatingą harmoniją, prie jos gali būti priderintos ir tokio paties atspalvio užuolaidos dieninės arba romanetės (tinka ir nakčiai).

Užsisakius internetu, visos šios priemonės pasiuvamos per 3 darbo dienas. Taigi norint džiaugtis jaukesniais namais ilgai laukti nereikia. Prekės saugiai pristatomos tiesiai jums į namus ar kitą pasirinktą vietą.

Naujas kilimas – tai, ko reikia?

Maloniai pėdas šildantis vilnonis kilimas taip pat padeda sukurti estetišką ir patogią aplinką. Stovėti ar žaisti su mažaisiais ant jo tikras malonumas. Individualiai galima pasirinkti tiek norimą kilimo spalvą, tiek dydį. Tam, kad namai taptų ne tik jaukesni, bet ir stilingesni, rekomenduojama nepamiršti ir kitų interjero komponentų. Suderinus jų spalvinę gamą ar raštus, galima išgauti nepriekaištingą rezultatą.

Pavyzdžiui, jei svetainėje kabės samaninės spalvos naktinės ir baltos dieninės užuolaidos, prie jų puikiai tiktų žemiškų tonų kilimas. Patariama apsvarstyti tokius variantus kaip rudi, švelniai pilki ar tie patys samaniniai atspalviai. Tarpusavyje derančios detalės padeda sukurti vientisą interjerą.

Pasirūpinkite, kad jūsų namuose netrūktų jaukumo. Juk dabar, kai juose praleidžiama kur kas daugiau laiko, tai gali leisti pasidžiaugti kur kas malonesniu laisvalaikiu ar darbu. „Domus Lumina“ specialistai pasiruošę padėti įgyvendinti šią idėją. Tad jums beveik niekuo nereikės rūpintis – beliks pasidžiaugti rezultatais.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite