Angle down Atgal

„Knot“ rankdarbiai – ypatingo ryšio kūrimui per šventes

Vis labiau į duris beldžiantis didžiausioms metų šventėms, nejučia visi pradedame galvoti apie Kalėdines dovanas. Turbūt daugelis iš mūsų susimąsto, kad jau pats laikas galvoti ne apie prekybos centrų siūlomus dalykus, o apie tai, kad iš tiesų reiškia daugiau nei tik dovanojimo procesą. Atidžiai išrinktos dovanos – ne tik unikalios, bet ir praktiškai naudojamos.

Būtent rankų darbo gaminius dovanoti siūlo internetinė parduotuvėlė „KNOT“. Kaip sako parduotuvės vadovė Indromeda Kličiūtė, jų „gaminamos dovanos ne tik virvės mazgas, tai ryšio užmezgimas su artimaisiais, tai naujų pažinčių pradžia, padėka ir dovana.“ Parduotuvėlė siūlo platų išskirtinių rankų darbo gaminių pasirinkimą – nertas rankines, kuprines, skrybėles, daiktų laikymo krepšius, padėkliukus ir kt. Gali nerti viską, ko tik pageidauja klientas.

Didžioji gaminių dalis pinama su medžiu, ant kurio galima užrašyti reikalingą tekstą, graviruoti piešinį ar išpjaustyti tam tikras detales. Maketavimo ir derinimo darbai taip pat įeina į atliekamų paslaugų sąrašą. „Knot“ įkūrėja dalinasi patirtimi ir pasakoja, kad praktiškiausios ir vis dar madingiausios dovanos yra lėkščių ar puodelių padėkliukai. Rinkiniais dažniausiai puošiamas valgomojo, svetainės ar virtuvės interjeras. Taip pat populiaru dovanoti įvairių dydžių krepšelius, kuriuos galima supakuoti ir padovanoti kaip rinkinį. Krepšelių vidų galima pripildyti viskuo, ką tik sugalvoja dovanotojas: saldainiais, šokoladu, kava, arbata, kosmetika tiek vyrams, tiek moterims ir pan. Įvairių dydžių krepšeliai gali būti puikia dovana ir vaikams. Į spalvoto krepšelio vidų pridėję žaisliukų ar kitų vaikiškų dalykėlių, pradžiuginsite ir mažylį, ir jo tėvelius, kadangi kartu padovanosite ir talpą tiems daiktams laikyti. Jeigu dairotės dovanos draugei, į krepšelį įdėję mažą eglutę ar kitą kokį augalą, padovanosite dailų vazonėlį, kuris pagyvins draugės palangę. Be to, moterims puikiai tiktų ir nertos rankinės.

Tai išskirtina, madinga ir įdomu. Juolab, kad rankinių niekada nebus per daug! Mąstantiems apie didesnes dovanas, „Knot“ įkūrėja siūlo padovanoti didelius krepšius ar virtuvinius rinkinius. Parduotuvėlė gamina ir nestandartines dovanas: pufus, laikrodžius, sapnų gaudykles, kilimus, kabinamus daiktų krepšius, vaikiškas ir suaugusiųjų kuprines, vyriškas ir moteriškas šlepetes ir t.t. „KNOT“ yra pasiruošusi įgyvendinti pačias netikėčiausias Jūsų Kalėdinių dovanų idėjas, įvairių pavyzdžių galite pamatyti Instagrame @myknot.eu. Kviečiame susisiekti su mumis „Facebook“ tinkle „KNOT“ arba tel.: +3706 712 0472

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite