Angle down Atgal

Klaipėdos tarybos nariai susipažins su situacija Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

Ketvirtadienį nuotoliniu būdu vyksiančiame Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdyje tarybos nariai susipažins su situacija Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

Posėdyje dalyvaus bei pasisakys, į tarybos narių klausimus atsakys ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis.

Praėjusios savaitės pabaigoje dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės skyrių veikla. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga užsiminė, jog dėl nustatytų pažeidimų svarstoma kreiptis į teisėsaugą.

Ligoninės steigėja yra Klaipėdos miesto savivaldybė. Jos meras Vytautas Grubliauskas anksčiau yra sakęs, jog sprendimai dėl ligoninės vadovų atsakomybės galės būti priimti susipažinus su ministerijos išvadomis bei ketvirtadienio posėdyje išklausius ligoninės vadovą.

A. Veryga pirmadienį pranešė, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje buvo kilę daug rizikos tiek personalui, tiek pacientams užsikrėsti, tinkamai neorganizuota infekcijų kontrolė.

Ministro teigimu, nesutapo Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui ir į ligoninę nuvykusiems ekspertams pateikti duomenys dėl užsikrėtusio personalo ir pacientų, neužkirstas kelias kontaktuoti darbuotojams, dirbusiems su infekuotais pacientais ir nedirbusiems su jais.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite