Angle down Atgal

Klaipėdos SGD terminalas atnaujino įprastinę veiklą

Sėkmingai atlikus suplanuotą kasmetinę techninę apžiūrą, Klaipėdos SGD terminalas šeštadienio rytą atnaujino įprastinę veiklą. SGD terminalo veikla buvo laikinai sustabdyta nuo balandžio 27 d. 7 valandos. Šiuo laikotarpiu Lietuva gamtinėmis dujomis buvo aprūpinama iš Latvijos Inčukalnio dujų saugyklos. 

Planinių techninės priežiūros ir remonto darbų metu buvo patikrinta visa SGD terminalo infrastruktūra – SGD laivas-saugykla „Independence“, terminalo krantinė ir joje esanti įranga bei dujų perdavimo vamzdyno įrenginiai. Darbus atliko KN darbuotojai, Lietuvos ir tarptautiniai rangovai.

„SGD terminalo techninės priežiūros darbus atlikome numatyta apimtimi ir suplanuotais terminais, tad terminalas sėkmingai grįžo prie įprastinės veiklos ir atnaujino dujų tiekimą. Esu dėkingas visiems, įsitraukusiems į šį procesą, už operatyvumą ir orientaciją į geriausią rezultatą“, – komentuoja KN Terminalų valdymo tarnybos direktorius Dainius Čiuta.

KN valdomo SGD terminalo Klaipėdoje veikla dėl planinių techninės priežiūros darbų laikinai stabdoma kasmet. Informacija apie planuojamus darbus teikiama viešai skelbiamuose grafikuose.

SGD terminalui atnaujinus įprastinę veiklą, naujausio SGD krovinio Klaipėdoje laukiama gegužės 6–7 dienomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite