Angle down Atgal

Klaipėdos rajoną vėl krečia skandalas: miške rastas furgonas su išsekusiais šunimis

„Nuaras Lietuvoje“ pranešė apie dar vieną žiauraus elgesio su šunimis atvejį. Trečiadienį Klaipėdos rajone, Ketvergių gyvenvietėje, rastas furgonas su narvais, kuriuose buvo sugrūsti išbadėję šunys.

 

Kaip praneša, gyvūnu gerove besirūpinanti organizacija, šunys tinkamai nemaitinti galėjo išbūti apie mėnesį. 

Tikėtina, kad tai ne daugintojų gyvūnai, o medžiokliniai šunys. „Nuaras“ darbuotojai šunis krovininiame autobusiuke rado sugrūstus į narvus. Vienviečiame narve spaudėsi net šeši šunys.

Kol kas nėra aišku kas yra tikrasis nukankintų gyvūnų savininkas. Furgonas, kuriame ir rasti peralkę gyvūnai, pasak „Nuaro“, pažymėtas ispaniškais numeriais.

Kaip vėliau atskleidė „Mano Gargždai“, ispanas gyvūnus į Lietuvą atsivežė, nes planavo dalyvauti čempionate, o furgone gyvūnai buvo palikti, nes žmogus išėjo medžioti.

VMVT specialistai apžiūrėję gyvūnus ir furgoną pažeidimų neužfiksavo. Gyvūnai buvo sučipuoti, o ispano naudojama dresūros praktika ir elgesys, esą, atitinka visus reikiamus standartus dėl medžioklinių šunų mokymų.

Tiesa, pačių gyvūnų išvaizda kėlė susirūpinimą gyvūnų gerovės organizacijos specialistams. Užiksuotuose kadruose matyti, kad šunys sulysę, kaulėti ir tarpusavyje pjovėsi dėl gurkšnio vandens ir maisto.

Šunų šeimininkas liko nepatenkintas tokiu „Nuaras“ įsikišimu ir tikino, kad apskųs tokį savivaliavimą.

„Nuaras“nuotr.
„Nuaras“nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite