Angle down Atgal

Klaipėdos kriminalinė suvestinė: sulaukta grasinimų susprogdinti stotį

Sausio 6 dieną, apie 13.03 val. Klaipėdos r., 1983 m. gimusiam vyrui, būnant namuose, į jo mobilaus ryšio telefoną paskambino neprisistatęs asmuo bei paleido garso įrašą, kuriame buvo sakoma, jog užminuota geležinkelio stotis ir po 2 val. įvyks sprogimas.

Pareigūnams patikrinus pastatą, sprogmenų nerasta. Surinkta medžiaga aplinkybėms patikslinti pagal LR BK 145 str. 2 d.

Apie 21.49 val. GMP į ligoninę iš Pietinėje g., Klaipėdoje esančio buto, buvo atvežtas 1987 m. gimęs vyras, kuris 2020-12-24 apie 22.00 val. į namus grįžo sumuštas. Vyras gydomas ligoninėje. Pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 20.27 val. Klaipėdos r., ties Šlapiškės k., magistraliniame kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, GMP automobilyje, mirė į ligoninę vežtas 1955 m. gimęs vyras. Smurto požymių ant jo kūno, pirminiais duomenimis, nepastebėta. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Apie 21.54 val. Klaipėdos apskr. VPK pastato pirmame aukšte, kabinete, kilo nedidelis gaisras, kurį policijos pareigūnai gesintuvais užgesino patys. Žmonės nenukentėjo. Įtariama gaisro priežastis – ant stalo paliktas kalėdinis vainikas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite