Angle down Atgal

Klaipėdos gatvės virto čiuožyklomis: jų prižiūrėtojai kaltina sniegą

Penktadienio rytą uostamiesčio gatvėse slidinėjo ne tik į darbus ar savais reikalais automobiliais vykę klaipėdiečiai. Sankryžose esančiose perėjose griuvinėjo ir žmonės.

Penktadienio rytą Klaipėdos gatvėse sniego jau nebuvo likę. Jos atrodė ne tik švarios, bet ir sausos. Tačiau tai buvo tik apgaulė.

Miesto gatvėse netrūko slidžių atkarpų. Ypač – išvažiavimuose iš kiemų ir sankryžose.

„Vakarų ekspreso“ žurnalistai patys tuo, apie 8.30 val., įsitikino Taikos prospekto ir Paryžiaus Komunos gatvės sankryžoje.

Prieš šviesoforų reguliuojamą pėsčiųjų perėją esanti važiuojamoji P. Komunos gatvės dalis buvo pakankamai slidi, kad greičiau važiavę ir staigiau stabdyti pradėję automobiliai slystų.

Tikrinant perėjos slidumą savo kojomis, visai šalia griuvo tuo metu per ją ėjusi senjorė. Laimei, pakeltai moteriai medikų pagalbos neprireikė. Ji patikino, jog nenukentėjo.

Tačiau netrukus miesto gatvėse tapo dar slidžiau, nes staiga pradėjo gausiai snigti.

Liepų gatvės pabaigoje, ties Klaipėdos valstybine kolegija, buvo taip slidu, kad vilkikas negalėjo įveikti nedidelės įkalnės.

Labai slidu buvo ir Liepojos gatvėje.

Į Klaipėdos miesto savivaldybę paskambinę vairuotojai tikina, kad valdininkai jiems atsakė, jog miestas yra pakankamai geros būklės. Išgirdę, jog visa šiaurinė dalis yra lyg čiuožykla, jie kuo ramiausiai informavo, kad siųs kelininkus pabarstyti gatves druska.

Pasak šiaurinės miesto dalies gatves prižiūrinčios bendrovės „Ecoservice Klaipėda“ regiono teritorijų priežiūros administravimo vadovo Giedriaus Mikučio, gatvės slidžiomis tapo dėl suvažinėto iškritusio sniego, kurio niekas nelaukė.

„Aš pats anksti ryte, apie 5 val., apžiūrėjau šiaurinę miesto dalį. Gatvėse slidu nebuvo. Apie 6 val. pabarstėme atskirus gatvių ruožus ir įkalnes. Vėliau iškrito sniegas. Daugiau, nei turėjo būti. Jį automobiliai suvažinėjo ir kurį tai laiką buvo slidu. Nedelsdami sureagavome ir vėl ėmėme barstyti gatves“, – „Vakarų ekspresui“ sakė G. Mikutis

Pietinės miesto dalies gatves prižiūrinčios bendrovės „Vakarų švara“ direktorius Gedeminas Bagočius patikino, kad gatves barstyti pradėjo ėmus snigti.

„Ryte slidu nebuvo, tad nebarstėme. Apie 10 val. pradėjo snigti. Tada ir išvažiavome į gatves“, - sakė G. Bagočius.

 

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite