Angle down Atgal

Klaipėdos centre gulbės paralyžiavo eismą

Klaipėdos mieste centre vidury dienos – smagus nutikimas: ant Biržos tilto vidury gatvės nutūpė dvi gulbės ir kelioms minutėms sustabdė automobilių eismą. Praeiviai liko nustėrę ir stebėjo neįprastą reginį – o gulbės sau ir toliau šildėsi saulės spinduliuose ir nereagavo net į itin arti priartėjusį lengvąjį automobilį.

VE.lt skaitytoja Inesa Uktverytė telefonu užfiksavo šį vaizdą ir sutiko pasidalinti savo įspūdžiais su portalo skaitytojais.

„Pietų metu ėjau iš pasivaikščiojimo atgal į ofisą ir tos gulbės mano akyse nutūpė ant tilto. Žiūriu, kad gatve važiuoja automobilis ir pamaniau, kad tuoj pat jos pasitrauks nuo gatvės, nuskris, tačiau jos nereagavo į automobilį ir ramiai sau tupėjo toliau. Spėjau įsijungti telefoną ir viską nufilmuoti.

Perėjau visą tiltą, o jos ir toliau kaip kokios karalienės tupėjo vidury gatvės. Įdomus jausmas. Pirmą kartą mačiau tokį reginį. Praskaidrino man nuotaiką“, - šypsodamasi Klaipėdos miesto centre neįprastą vaizdą užfiksavusi klaipėdietė I. Uktverytė.

Ji pripažino, kad šviečianti saulutė, vis šiltėjantis oras ir gamtos pabudimas – tai artėjančio pavasario ženklai, kurie bent kažkiek praskaidrina nuotaiką nuo žinių apie COVID-19 grėsmes ir daugeliui atsibodusį karantiną.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite