Angle down Atgal

Klaipėdos apygardos teismas atidėjo smurto prieš nepilnametę jurbarkietę bylos nagrinėjimą

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teisme turėjęs vykti apeliacinis bylos dėl merginos iš Jurbarko sumušimo ir seksualinio prievartavimo nagrinėjimas buvo atidėtas, nes susirgo pirmosios instancijos teismo kaltu pripažintas aštuoniolikmetis vaikinas.

Kaip BNS pranešė teismo atstovė Dovilė Saulėnienė, prieš prasidedant posėdžiui buvo sulaukta nuteisto vaikino advokato prašymo, kad posėdis būtų atidėtas, nes sergantis nuteistasis jame nori dalyvauti pats.

Teismas šį advokato prašymą patenkino ir bylos nagrinėjimas buvo atidėtas iki birželio 11 dienos.

Didelį rezonansą visuomenėje sukėlusioje byloje aštuoniolikmetis Tauragės apylinkės teismo pripažintas kaltu, jam skirta galutinė trejų metų ir keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmė, bausmės vykdymą atidedant trejiems metams.

Nuteistasis įpareigotas toliau mokytis ir dirbti, nekeisti gyvenamosios vietos bei 12 mėnesių nevartoti alkoholio.

Vaikinas taip pat turi atlyginti 5 tūkst. eurų žalą nukentėjusiajai, 2 tūkst. eurų nukentėjusiosios tėvui ir padengti bylinėjimosi išlaidas.

Klaipėdos apygardos prokuratūra nesutinka su tokiu nuosprendžiu.

„Teismo sprendime pasigesta įvykdytų sunkių seksualinių nusikaltimų pobūdžio ir pavojingumo analizės, aukos valios palaužimo būdo – brutalaus fizinio smurto, sukėlusio skausmingą ir ilgalaikį aukos sveikatos sutrikdymą, įvertinimo bei argumentų pripažinti kaltininko gailėjimąsi nuoširdžiu, kas turi esminės reikšmės sprendimui, ar paskirtos bausmės tikslai bus pasiekti be realaus bausmės atlikimo“, – yra sakęs prokuroras Aurelijus Stanislovaitis.

Nusikaltimas įvykdytas pernai gegužę kaimo turizmo sodyboje Tauragės rajone. Šešiolikmetę sumušęs ir kėsinęsis išžaginti vaikinas buvo neblaivus.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite