Angle down Atgal

Klaipėdos apskrities kriminalinė suvestinė: į ligoninę pateko kaimyno sumušta moteris

Sausio 12 dieną, apie 18.50 val. į ligoninę iš Klaipėdoje esančio buto atvežta ir dėl galvos traumos paguldyta 1946 m. gimusi moteris, kurią, pirminiais duomenimis, prieš savaitę sumušė kaimynas. 

Apie 23 val. Kretingos r., Šaučikių k., namo kieme, neblaivus (2,13 prom.) 1984 m. gimęs vyras peiliu sužalojo neblaivų (0,88 prom.) 1988 m. gimusį vyrą, kuris paguldytas į ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 22.55 val. Rumpiškės g., Klaipėdoje, 1993 m. gimusiam vyrui važiuojant automobiliu „Volkswagen Golf“, vienas iš dviejų ėjusių nepažįstamų vyrų spyrė į šoninį veidrodėlį. Pareiškėjui sustojus ir išlipus iš automobilio, jie sėdo į automobilį, kiek pavažiavę sustojo ir išlipę išdaužė dešinės pusės priekinių ir galinių durelių langus, apspardė automobilio šoną. Žala – tikslinama. Atvykę policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė 1980 m. ir 1988 m. gimusius vyrus. 

13.10 val. Palangoje, ties sankryža į Darbėnus, pirminiais duomenimis, iš šalutinio kelio išvažiavo automobilis BMW, vairuojamas 1951 m. gimusio vyro, ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu savivarčiu. BMW vairuotojas buvo nuvežtas į ligoninę, kurioje mirė.

Apie 19.12 val. Tilžės g., Klaipėdoje, automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis „VW Passat“ susidūrė su kitu automobiliu. 1979 m. gimusiam „VW Passat“ vairuotojui nustatytas 1,92 prom. neblaivumas. Jis uždarytas į areštinę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite