Angle down Atgal

Klaipėdoje sulaikyti du vyrai, atiminėję iš nepilnamečių telefonus

Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė du vyrus, įtariamus apiplėšusius nepilnamečius bei atėmusius iš jų mobiliojo ryšio telefonus.

Antradienį, lapkričio 5-ąją į policiją kreipėsi trylikamečio berniuko mama, nurodžiusi, jog uostamiestyje, I. Kanto g., prie jos sūnaus priėjo du vyrai, kurių vienas iš galo ranka laikė už berniuko kaklo, kad jis nesipriešintų, o kitas iš striukės kišenės išplėšė telefoną Samsung Galaxy A5, kurio vertė 150 eurų. Lapkričio 6 d. sulaukta panašaus pranešimo – į uostamiesčio policiją kreipėsi devynmečio berniuko motina, pranešusi, jog trečiadienį, apie 18:30 val., Klaipėdoje, Taikos pr. daugiabučio namo kieme, prie laiptinės du nepažįstamieji atėmė iš jos sūnaus telefoną CAT.

Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus pareigūnai netruko nustatyti du įtariamuosius – 1992 m. ir 1993 m. gimę, už panašius nusikaltimus jau teisti vyrai lapkričio 7 d. buvo sulaikyti ir uždaryti į Klaipėdos apskr. VPK areštinę. Uostamiesčio lombarduose rasti ir paimti jų vardu užstatyti telefonai, jie bus gražinti teisėtiems savininkams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite