Angle down Atgal

Klaipėdoje - penktos pergalės iš eilės siekiančios „Baltijos“ ir finansinius sunkumus išsprendusios „Juodupės“ mūšis

Keturias pergales iš eilės Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojusi Klaipėdos „Baltija“ jau paneigė skeptikų prognozes ir nuo pat pirmojo savo sezono prasibrovė tarp stipriausių šalies komandų.

Šeštadienį klaipėdiečiai bandys iškovoti penktąją pergalę, o jų varžove šį kartą bus neseniai ant pasitraukimo iš čempionato ribos buvusi „Juodupės“ komanda.

Nors „Juodupė“ praėjusį sezoną garbingai finale priešinosi šalies čempionei Elektrėnų „Energijai“, tačiau šiame sezone jau patyrė tris pralaimėjimus ir žengia tik penktojoje turnyro lentelės vietoje.

Tai bus pirmasis „Baltijos“ ir „Juodupės“ ledo ritulininkų susidūrimas, tačiau visai neseniai dar nebuvo aišku, ar jis įvyks. Lapkričio 15 dieną „Juodupė“ oficialioje „Facebook“ paskyroje pasidalino prašymu paremti klubą finansiškai, o po mažiau nei savaitės paskelbė tęsiantis žaidimą Lietuvos čempionate.

„Visi džiaugiamės, kad „Juodupė“ surado išeitį ir tęsia sezoną. Mūsų nėra daug, todėl kiekviena komanda daug duoda Lietuvos ledo rituliui“, - apie varžovų situaciją kalbėjo „Baltijos“ įkūrėjas ir žaidėjas Andrius Židkovas.

Sunku prognozuoti, kaip šeštadienio rungtynėse atrodys „Juodupė“, tačiau, A. Židkovo teigimu, „Baltija“ rodo vis geresnį ir geresnį žaidimą, o tai leidžia klaipėdiečiams tikėtis dar daugiau pergalių.

„Visi puikiai supranta, kad silpnų komandų čia nėra. Tai įrodo labai skirtingi rungtynių rezultatai. Galiu pasakyti viena - lyginant mūsų pirmąją treniruotę birželio mėnesį ir šiandieninį darbą ant ledo, skirtumas yra didelis ir jis ne į blogą pusę“, - sakė A. Židkovas.

Mūšis tarp „Baltijos“ ir „Juodupės“ Klaipėdos „Akropolyje“ prasidės šeštadienį 12.15 val. Iškovojusi pergalę, „Baltija“ dar labiau įtvirtintų savo poziciją trečiojoje turnyro lentelės vietoje bei tik tašku atsiliktų nuo antrojoje vietoje esančios „Energijos“.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite