Angle down Atgal

Kitokie pomėgiai. Nežinojome, kad tokia kūrybinga

Tokį komplimentą išgirdau knygyne, kai Rūta Vitkuvienė pirko akrilinių dažų. Tai buvo komplimentas už paveikslus, kuriuos Rūta paviešino socialinio tinklo puslapyje. Daugybė panašių atsiliepimų palydi jos paveikslus, nutapytus ant drobės, medinės lentos ar ripkos. “Gražu ir nuteikia gerai. Gražūs ir tokie lengvi. Vienas už kitą įdomesni. Fantastiški darbai. Šaunuolė, linkiu nesustoti kurti. Kaip gražu, subtilu, noriu tokio…”

Rūtos Vitkuvienės profesija ir tiesioginės pareigos toli nuo tų ypatingų jos pomėgio ir įkvėpimo rezultatų. Ji Akmenės valstybinės maisto ir veterinarinės tarnybos vyriausioji specialistė – maisto produktų inspektorė.

Rajono centre Rūta Venckutę Vitkuvienę daugelis pažįsta, bet apie jos talentus retas žinojo. Rūta sako visada mėgusi dovanoti tik savo rankomis padarytas dovanėles. O kai prieš keletą metų moterų klubo renginiui jų reikėjo paruošti keletą, pabandė tapyti, kartu panaudodama ir priemones, kad gautųsi reljefinis vaizdas. Nuo tada ir „užsikabino“. Visi Rūtos darbai yra kažkam skirti, todėl ir žinutę jie nešą tam žmogui ypatingą. O paveikslo siužetas susijęs arba su žmogaus pomėgiais, svarbiais jo gyvenimo įvykiais ar tiesiog charakteriu. Ant paveikslo nugarėlės ne tik palinkėjimas, bet ir nuorodos, iš kur surinkti akmenukai ar pagaliukai. O jei ir kitiems paveikslai patinka, jei juos pradžiugina, autorė sako esanti laiminga.

Daugiau Lilijos Smalakienės rašinyje šeštadienio, spalio 26 d., VIENYBĖJE

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite