Angle down Atgal

Kirpėjų asociacija pasigenda informacijos, kokią veiklą galima atnaujinti

Vyriausybei trečiadienį leidus atnaujinti darbą kirpykloms, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija teigia sveikinanti tokį sprendimą, tačiau pasigenda tikslesnės informacijos.

„Vertiname teigiamai, nes šiuo metu norėtųsi pradėti darbus, bet šiek tiek neramina tai, kad nėra konkrečios apibrėžtinos informacijos, nes kirpyklos – tai ne tik kirpėjai. Sumaištis yra, nes neaišku, kaip tiems, kurie tvarko antakius, blakstienų priaugintojams, makiažo meistrams ir kosmetikėms, kurios daro nepoodines procedūras“, – BNS sakė asociacijos vadovė Jolanta Mačiulienė.

Vyriausybė trečiadienį leido teikti tik kirpimo ir manikiūro paslaugas, nors J. Mačiulienė tikėjosi, kad bus galima teikti daugiau paslaugų.

Pasak jos, sulaukus tikslios informacijos, salonai pradės ruoštis klientų priėmimui, apsirūpins apsaugos priemonėmis.

Vyriausybė trečiadienį iki gegužės 11 dienos pratęsė karantiną bei leido atnaujinti darbą daliai verslo. Jau nuo ketvirtadienio gali veikti parduotuvės, esančios prekybos centruose, taip pat leista turguose prekiauti augalais, sėklomis ir trąšomis.

Likusi dalis sušvelninimų įsigalios nuo pirmadienio – tuomet veiklą galės atnaujinti lauko kavinės, muziejai, bibliotekos, kirpyklos.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite