Angle down Atgal

Ketvirtadienis Lietuvos keliuose: eismo įvykiuose sužeista 13 žmonių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, ketvirtadienį, rugsėjo 19 dieną, policija užregistravo 75 eismo įvykius, įvykusius šalies keliuose, 12 įvykių metu buvo sužeista 13 žmonių.

Partrenkti du pėstieji, abu įvykiai įvyko Kaune. Vėlyvą rytą, Neries krantinės ir Varnių gatvių sankirtoje, automobilis, sukantis į kairę, partrenkė 48 m. vyrą, jam sumušta pėda. Vakare, Savanorių prospekte, esant blogam matomumui (tamsiu paros metu, lyjant), 19-mečio vairuojamas automobilis partrenkė, pirminiais duomenimis, per draudžiamąjį šviesoforo signalą ėjusį 38 m. vyriškį, kuris dėl daugybinių sužalojimų pristatytas į ligoninę.

Per parą dėl važiavimo pirmenybės taisyklių nesilaikymo įvyko 5 eismo įvykiai, sužeisti 3 žmonės. Paryčiais, po susidūrimo Radviliškyje vienas iš automobilių įvažiavo į sodybos tvorą. Išvažiuojantis iš šalutinio kelio kelyje Rumšiškės–Tadarava automobilis atsitrenkė į pagrindiniu keliu Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūno vairuojamą automobilį. Vilniuje, Santariškėse, iš šalutinio kelio išvažiavęs automobilis susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu, kuris nuo smūgio trenkėsi į trečią, stovintį automobilį. Taip pat Vilniuje, Savanorių pr., vilkikas su puspriekabe, sukdamas į dešinę iš antros eismo juostos, nepraleido pirma eismo juosta važiavusio motociklo, susidūrimo metu buvo sužeistas ir į ligoninę paguldytas jaunas motociklininkas. Vilkaviškyje iš šalutinio kelio į pagrindinį sankryžoje įvažiavo 66 m. moters vairuojamas dviratis, susidūrimo su automobiliu metu dviratininkė buvo sužeista ir paguldyta į ligoninę.

Ketvirtadienį du žmonės sužeisti įvykiuose, kai dėl neatsargumo ir netinkamo važiavimo greičio atsitrenkė į važiavusius priekyje automobilius. Du žmonės nukentėjo susidūrus dviem vienas paskui kitą važiavusiems automobiliams magistraliniame kelyje Vilnius–Panevėžys. Kaune, Veiverių g., saugaus važiavimo greičio ir atstumo nepasirinkęs motociklo vairuotojas atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį, sužeistas motociklininkas gydomas ambulatoriškai.

Dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio įvyko du eismo įvykiai. Dieną, Vilniuje, Nemenčinė plente, pusamžis vyras nesuvaldė vairuojamo mopedo „Suzuki“, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Dėl patirtų sužalojimų vairuotojas paguldytas į ligoninę. Pavakarę Telšių rajone, Kalnėnų kaime, automobilį „Ford Maverick“ vairavęs 50-metis vyras siaurame žvyrkelyje nepasirinko saugaus važiavimo greičio, prasilenkdamas su kitu automobiliu, užvažiavo ant kelio sankasos ir apvirto ant priešpriešiais atvažiavusio automobilio „Opel Sintra“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite