Angle down Atgal

Ketvirtadienį šalyje įvyko 11 eismo įvykių, juose nukentėjo 12 žmonių

Ketvirtadienį šalies keliuose, pirminiais Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo 12 žmonių, tarp jų - 1 nepilnametis keleivis. Įvykiuose nukentėjo 6 keleiviai, 4 vairuotojai, 2 pėstieji.

Per parą policijoje buvo užregistruoti 49 techniniai eismo įvykiai, viename įvykyje dalyvavo neblaivus vairuotojas.

Pareigūnai per parą nustatė 8 neblaivius vairuotojus, 5 iš jų buvo nustatytas didesnis nei 1,5 promilės girtumas.

9.50 val., Plungėje, A. Jucio skersgatvyje, automobilio „VW Sharan“ 38 m. vairuotojas, važiuodamas iš namo kiemo atbuline eiga, lyjant stipriam lietui nepastebėjo ant važiuojamosios dalies padėtos statybinių medžiagų paletės bei prie jos stovėjusio 64 m. vyro. Automobilis galine dalimi prispaudė vyrą, kuris dėl sužalojimų buvo pristatytas ir paguldytas į ligoninę.

14.11 val., Vilniaus rajone, Grigaičių kaime, Pergalės gatvėje, automobilis „BMV X5“, kurį vairavo 31 m. moteris, pradėjo lenkti automobilį „VW Passat“, kuris suko į kaire į Gegužės gatvę, ir su juo susidūrė. Po susidūrimo automobilis „BMW X5“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į tvorą. Įvykio metu buvo sužeista automobilį „VW Passat“ vairavusi 43 m. moteris.

15.15 val. Kaune, Kęstučio ir Spaustuvininkų gatvių sankryžoje, automobilis „Audi Q3“, vairuojamas 28 m. vyro, važiuodamas atbuline eiga, kliudė sankryžoje per gatvę ėjusią 54 m. pėsčiąją. Sužeista moteris buvo pristatyta į ligoninę.

16.40 val. Kaune, Salako gatvėje, nuo Nuokalnės gatvės važiavo automobilis „Mercedes Benz 200“, kurio 27 m. vairuotoja, įvažiuodama į sankryžą su Jonavos gatve, nedavė kelio ir susidūrė su Jonavos gatve važiavusiu automobiliu „Škoda Octavia“. Įvykio metu buvo sužeistas nepilnametis „Škoda“ keleivis, 4 metų berniukas, vaikas buvo pristatytas į ligoninę.

19.23 val., Marijampolės savivaldybėje, Puskelnių kaimo ribose, kelio „Via Baltica“ atkarpoje Kaunas - Marijampolė - Suvalkai, automobilį BMW vairavęs 22 m. vyras nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, kurioje susidūrė su krovininiu automobiliu „Volvo FH 12“ su puspriekabę, o į šią atsitrenkė iš galo važiavęs krovininis vilkikas „Mercedes Benz“. Įvykio metu buvo sužeistas 22 m. automobilio BMW keleivis. Dėl eismo įvykio kuršį laiką buvo uždarytas eismas kelyje „Via Baltica“.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite