Angle down Atgal

Ketvirtadienį Panevėžyje patvirtinti 2 nauji susirgimai

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento bei Panevėžio miesto poliklinikos duomenimis, ketvirtadienį Panevėžyje registruoti 2 nauji COVID-19 susirgimai. Tai oficialiai pranešė Panevėžio miesto savivaldybė.

Šiuo metu Panevėžyje koronavirusu serga 40 žmonių, dar 3 susirgimai registruoti Panevėžio rajone.

Panevėžio ligoninėje dėl koronaviruso dar vis gydomi 3 žmonės. Pasak Respublikinės Panevėžio ligoninės viešųjų ryšių specialisto Vytauto Riaubiškio, jų būklė stabili.

Pasveiko 90-metė senolė

Beje, šiandien yra ir džiugių žinių. Kaip jau skelbėme, iš Respublikinės Panevėžio ligoninės šiandien į namus grįžo nuo koronaviruso pasveikusi 90-metė panevėžietė.

Susirgusi COVID-19 senjorė į Panevėžio ligoninę buvo paguldyta prieš dvi savaites.

„Tikrai džiugi žinia. 90-metė panevėžietė pasveiko ir išleista į namus“, – naujienų portalui JP sakė Panevėžio ligoninės atstovas V. Riaubiškis.

Per parą patvirtinti 24 nauji susirgimai

Lietuvoje praėjusią parą patvirtinti 24 nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 2171, ketvirtadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Šiuo metu tebeserga 421 asmuo, pasveiko – 1656. Nuo COVID-19 mirė 81 asmuo, dėl kitų priežasčių mirė 13 užsikrėtusiųjų.

Nuo birželio 1 dienos Lietuvoje registruota 112 įvežtinių atvejų. Izoliacijoje šiuo metu yra 3192 asmenys, tarp jų – sergantieji, turėję sąlytį bei iš paveiktų šalių atvykę žmonės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite