Angle down Atgal

Kelmės rajono savivaldybės administracijoje – Verslo pusryčiai

Balandžio 14 d. Kelmės rajono savivaldybės administracijoje surengti Verslo pusryčiai. Juos pradėjęs meras Vaclovas Andrulis sakė, kad artimiausiame tarybos posėdyje ruošiamasi priimti keletą sprendimų, susijusių su verslu. Verslininkai supažindinti su planuojamais priimti sprendimais, vyko jų aptarimas ir diskusijos.

Apie žemės mokesčio tarifų ir lengvatų nustatymą 2018 metais, 2018 metų nekilnojamojo turto mokesčio tarifų nustatymą ir apie valstybinės žemės nuomos mokestį 2017 metais informaciją pateikė Finansų skyriaus vedėja Vida Sinkevičienė. Siūloma palikti tuos pačius žemės mokesčio ir nekilnojamojo turto mokesčio tarifus. Valstybinės žemės sklypams, kurių nuomos sutartys įregistruotos VĮ Registrų centre, palikti tuos pačius tarifus kaip ir 2016 m., o komercinės ir pramoninės paskirties sklypams, kuriems nėra sudarytos sutartys, taikyti maksimalų 4 proc. tarifą.

Dėl mokesčių lengvatų nustatymo, taip pat dėl Kelmės rajono smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programos nuostatų ir taisyklių pristatymo ir aptarimo kalbėjo Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Lina Samulytė. Siekiant į rajoną pritraukti investicijas, norima atleisti nuo žemės, žemės nuomos ir nekilnojamojo turto mokesčių verslininkus, kurie norėtų investuoti į verslą. Kaip sakė administracijos direktorė Irena Sirusienė, verslininkai investuoja ten, kur jiems suteikiamos lengvatos. Taip pat administracijos direktorė supažindino su idėja į rajoną pritraukti Norvegijos verslininkus. Kovo 20–21 d. Aukros savivaldybėje siekta užmegzti verslo ryšius su žuvies perdirbimo įmonėmis. Jų atstovai gegužės 9–11 d. lankysis Kelmės rajone, apžiūrės galimus jų veiklai sklypus, dalyvaus konferencijoje.

Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Parnarauskienė supažindino su vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimu iš atliekų turėtojų ir pristatė atliekų tvarkymo dydžio nustatymo nuostatas.

Kelmės savivaldybės administracijos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite