Vaidos Sutkienės nuotr.
Angle down Atgal

Kelmėje – iškilmingas posėdis vietos savivaldos atkūrimo 30 metų jubiliejui paminėti

Rugsėjo 25 d. Kelmės kutūros centre surengtas Kelmės rajono savivaldybės tarybos iškilmingas posėdis vietos savivaldos atkūrimo 30 metų jubiliejui paminėti. Šiemet minimas ne tik šis jubiliejus, bet ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metis.

Per 30 metų į Kelmės rajono savivaldybės tarybą buvo išrinkti 137 nariai, priklausę 16 partijų ir 1 rinkimų komitetui, vienas išrinktas save išsikėlęs asmuo. Kiekvienas jų įnešė indėlį į savivaldybės veiklą, kai kurie darbuojasi dar ir dabartinėje taryboje. Kelmės rajono savivaldybės taryba per trečdalį amžiaus nuėjo nelengvą ir kūrybos kupiną kelią, įtvirtindama savivaldos tradicijas Kelmės krašte. Turime kuo didžiuotis ir pasidžiaugti, nors visada galime pasakyti, kad gyvenimo keliami iššūkiai dažnai būna ne pagal mūsų galimybes ir jėgas, bet visada diskusijoje tarp politikų, vietos bendruomenių ir piliečių yra ieškoma pačių geriausių sprendimų, – sveikindamas susirinkusiuosius sakė mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas, Egidijus Ūksas.

Savivaldoje patys svarbiausi yra vietos gyventojai, savivaldos valdžios institucijos įgyvendina piliečių valią, patys didžiausi pasiekimai ir nuopelnai Kelmės rajono savivaldybėje yra pasiekti jų pastangomis bei atsidavusiu darbu. Mero pavaduotojas padėkojo visiems rajono mokytojams, gydytojams, ugniagesiams, policininkams, krašto apsaugos savanoriams ir šauliams, valstybės pareigūnams ir tarnautojams, dvasininkams, rajono verslininkams, ūkininkams, vietos bendruomenėms ir visuomenininkams, žiniasklaidai, moksleivijai ir jaunimui už jų neįkainojamą indėlį į Kelmės rajono savivaldybės praeitį, dabartį ir ateitį.

Sveikinimo žodį iškilmingame posėdyje tarė Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Rimkus, pasisakė 1990–2007 metų kadencijų tarybos nariai ir buvę merai: Valeras Kuizinas, Alvydas Geštautas, Stasys Lekšas, Jurgis Staševičius, Zenonas Mačernius, Romas Atkočaitis, Lina Balčiūnienė, taip pat Kelmės bažnyčios dekanato dekanas Mindaugas Grigalius.

Surengta filmo apie 1990–2019 metų Kelmės rajono savivaldybės tarybos veiklą ir istoriją peržiūra. Filmo autorė – Rita Ščiglinskienė. Vyko teatralizuota koncertinė programa „Pokalbiai apie Kelmę“, kurioje dalyvavo meno mėgėjų kolektyvai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite