Angle down Atgal

Kelių direkcijos Eismo informacijos skyrius jau dirba žiemos režimu

Nepaisydamas momentinio atšilimo, Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo informacijos skyrius (EIS), kaip ir kiekvienų metų spalį, „įjungė" žiemos režimą, t. y. kaip ir anksčiau EIS operatoriai dirbs ištisą parą, tačiau, skirtingai nei vasarą, daugiausia dėmesio skirs kelių būklės stebėsenai ir operatyviam vairuotojų informavimui apie pakitusias eismo sąlygas.

Pranešimai apie kelių būklę ir eismo sąlygas svetainėje eismoinfo.lt bus skelbiami mažiausiai du kartus per parą - 06.30 val. ir 16.30 val. Pirmasis skelbs apie esamas ir numatomas eismo sąlygas dieną, antrasis - apie esamas ir numatomas naktį. Keičiantis orams ir sudėtingėjant eismo sąlygoms pranešimai bus skelbiami svetainėje keturis kartus ir dažniau.

Kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis ragina vairuotojus prisiminti šaltojo metų laiko vairavimo subtilybes, iš anksto planuoti keliones aukštesnės kategorijos keliais, kurie dažniau valomi ir barstomi. Jeigu nėra galimybės išvengti žemesnės kategorijos kelių, vairuotojai turėtų susiplanuoti kelionę atsižvelgiant į EIS pranešimus apie orų sąlygas, dėl jų pakitusią eismo situaciją ir pasirinkti saugų greitį.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite