Angle down Atgal

Kelininkai: šalies keliai su provėžomis, vietomis formuojasi šarma ir plikledis

Dėl naktį buvusio snygio sudėtingiausios eismo sąlygos trečiadienio rytą buvo Klaipėdos, Mažeikių, Biržų, Rokiškio, Jonavos, Kaišiadorių bei Alytaus rajonuose. Čia kelių dangos su pažliugusio sniego provėžomis, vietomis formuojasi šarma ir plikledis, įspėja Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Likusioje šalies dalyje magistralinių kelių dangos šlapios arba drėgnos, tačiau krašto ir rajoniniuose keliuose su prispausto sniego provėžomis, vietomis provėžos siekia iki 7 cm.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje Lietuvoje išlieka su prispausto, pažliugusio ir vietomis puraus sniego sluoksniu iki 15 cm. Slidžius kelių ruožus valo ir barsto „Kelių priežiūra“.

Alytaus apskrityje vis dar yra sunkiai pravažiuojamų kelių.

Alytaus ir Vilniaus apskrityse rytą buvo šlapdriba, kitur – be kritulių. Oro temperatūra svyravo nuo 4 iki 11 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną pietrytinėje šalies pusėje daug kur numatomi krituliai, vyraus nedidelis sniegas. Rytą kai kur bus slidu dėl lijundros, o vakare vietomis susidarys plikledis. Aukščiausia oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite