Angle down Atgal

„Keliaujantys jaunimo metai“ pradeda savo kelionę per Lietuvą

Keliaujantys jaunimo metai - tai 9 renginių ciklas jaunimui, keliaujantis per visą Lietuvą. Trečiasis renginys jau birželio 17 d. kvies jaunimą iš Šiaulių apskrities susitikti Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ organizuojame projekte „Šiauliai – jaunimo miestas“, prie Talkšos ežero #jauni2022 #EYY2022 #EuropeanYearofYouth2022

2022-ieji paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais. Šiemet visuomenė bus skatinama atkreipti dėmesį į jaunimo politiką ir drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas.

Apsilankyk birželio 17 d. 12-18 val. prie Talkšos ežero, turėsi daug šaunių galimybių, susipažinti su jaunimo ir su jaunimu dirbančiomis organizacijomis iš Šiaulių apskrities. Galėsi pasiklausyti jaunimo, dirbančiųjų su jaunimu bei sprendimų priėmėjų diskusijų ir užduoti savo klausimus! Nuobodžiauti neleis ir interaktyvios veiklos.

Galimybių mugėje galėsi leisti laiką interaktyviose veiklose bei susipažinti su organizacijomis bei jaunimui skirtomis programomis. Savo vykdomas tarptautines ir vietines programas jaunimui pristatys Jaunimo reikalų agentūra, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, Europos komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos aklųjų biblioteka, vietinės jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos. Jaunuoliai galvojantys apie savo ateities užimtumą, galės įsitraukti į interaktyvias karjeros ugdymo dirbtuves. Tai pat dalyviai galės pasinerti į „knygas“ gyvojoje bibliotekoje bei aktyviai praleisti laiką patyriminiame orientaciniame žaidime.

Renginio metu kursime Šiaulių apskrities Jaunimo politikos 10-mečio viziją.

Nori prisidėti!? Eik į nuorodą esančią žemiau ir atsakyk į keletą klausimų, išreikšk savo nuomonę, neleisk savo ateities vizijos kurti be tavo balso.

Apklausa https://bit.ly/3t41NZs

Vieno iš apklausos dalyvių laukia PRIZAS – Nešiojama bluetooth kolonėlė!

LAUKIAME TAVĘS - PRISIJUNK!

Projektas iš dalies finansuojamas Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

 


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite