Angle down Atgal

Keis­čiau­si būdai no­rin­tie­siems su­si­lauk­ti vaikų

Jei­gu lau­kia­te ne­su­lau­kia­te, ka­da galė­si­te tap­ti tėvais, ži­no­ki­te, kad kreip­tis ga­li­te ne tik į me­di­ci­nos spe­cia­lis­tus. Štai ke­le­tas ne­įprastų būdų, ku­rie, tei­gia­ma, pa­de­da su­si­lauk­ti pa­li­kuo­nių.

Meskite apatinius

Ne, nesiūlome atsisakyti jų nešioti. Savo apatinius tiesiog užmeskite ant namo stogo. Būtent taip elgiasi Afrikoje gyvenančios Yansi genties atstovai, norėdami pagerinti savo vaisingumą. Tiesa, jeigu rezultatų po tokio švystelėjimo nesulaukiate, veikiausiai teks ropštis ant stogo ir apatinius pasiimti. Ir būtinai šviečiant pilnam mėnuliui.

Neįprastas kokteilis

Na, o štai Zimbabvės gentys galėtų prisiekti, kad geriausias kokteilis tėvystei yra... babuino šlapimas. Manoma, kad didelis estrogeno kiekis šių beždžionių šlapime skatina vaisingumą ir paruošia kiaušides būsimam apvaisinimui.

Mirti iš aistros

Vaisingumui pasitelkiamas ne tik babuinų šlapimas. Dar senovės romėnai naudojo ispaninės muselės nuodus kaip veiksmingą ir patikimą afrodiziaką. Tiesa, nors teigiama, kad nuodai iš tiesų veikia, gali atsirasti šalutinių poveikių. Pavyzdžiui, niežulys, konvulsijos ir netgi mirtis.

Azijietiškas delikatesas

Salanganų lizdelis – azijietiškas delikatesas. Šie paukščiai lizdus gamina ne iš šakelių, lapelių, o tik iš savo seilių. Kinijos homeopatai lizdelius naudoja ir kaip priemonę nevaisingumui gydyti. Receptas paprastas: per naktį pamirkykite lizdelį vandenyje ir įpilkite šiek tiek vištienos sultinio bei druskos. Sakoma, kad toks neįprastas patiekalas visai skanus.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite