Angle down Atgal

Keičiasi Senvagės fontano pasirodymų laikas

Siekdama užtikrinti kuo kokybiškesnį fontano pasirodymų reginį, Panevėžio miesto savivaldybė keičia ketvirtadienio–šeštadienio vakarais vykstančios programos laiką.

Muzikinio šviesų ir projekcijų fontano pasirodymas prasidės 22.30 val. – atsižvelgiant į tai, kad vasaros pradžioje temti pradeda vėliau. Fontano rangovai atliko įrenginio techninių parametrų ir būklės patikrinimą, tad nuo šiandienos fontanas turėtų veikti be nesklandumų.

Plaukiojančio fontano spektaklis trunka 30 min., jame pagal iš anksto suprogramuotą algoritmą sinchronizuotai, dinamiškai veikia fontano srovės, groja muzika, keičiasi povandeninis srovių apšvietimas ir ant vėduoklės formos vandens ekrano projektuojamas vaizdas, kuriame – Panevėžio miesto istorija.

Kiekvienas simbolis, kuris yra savitas Panevėžiui istorine, architektūrine, simboline prasme, integruotas į keturias mažas istorijas. Atėjusieji pasigrožėti fontano pasirodymu pamatys ir malūną, ir aukštaičiams būdingas liaudies juostas, Baltijos kelio ir kitus istorinius, su Panevėžiu susijusius, fragmentus.

Senvagėje fontano dieninė programa veikia kiekvieną dieną nuo 10 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite