Angle down Atgal

Kėdainiuose koronavirusas diagnozuotas rizikos grupėje esančiam asmeniui

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Kėdainių skyrius informavo, kad vakar (2020-09-16) Kėdainiuose buvo patvirtintas dar vienas COVID-19 infekcijos atvejis 71 metų amžiaus asmeniui.

Pirminiais duomenimis, asmuo kontakto su galimai COVID-19 sergančiaisiais neturėjo. Epidemiologinio tyrimo metu išsiaiškinta, kad artimą sąlytį turėjo vienas šeimos narys ir du asmenys ligoninėje, bet tai ne ligoninės personalas. Šiuo metu COVID-19 atvejo situacija tikslinama ir epidemiologinė diagnostika tęsiama.

Primename, kad Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu nuo pirmadienio, rugsėjo 14 dienos, Kėdainių rajono savivaldybė patvirtinta kaip didelės rizikos savivaldybė, nes čia fiksuojamas didesnis sergamumas negu kitose Lietuvos savivaldybėse. Kėdainių sergamumo rodiklis COVID-19 liga 100 tūkstančių gyventojų buvo didesnis už 16 ir per paskutines 14 dienų buvo nustatyta daugiau nei penki užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai,  Lietuvos sergamumas buvo - 15,6.  Rajone šiuo metu atliekamas intensyvesnis testavimas dėl koronaviruso (COVID-19). Šią savaitę profilaktiškai tiriami gydymo bei socialinės globos įstaigų darbuotojai. Taip pat papildomai tiriami pacientai, kurie gydymo įstaigose praleido daugiau negu 48 valandas.

Savivaldybėje prioritetas aptarnaujant lankytojus teikiamas nuotoliniam būdui.  Labai prašome visus įmanomus klausimus spręsti elektroniniu paštu, telefonu. Jei visgi būtina atvykti  į savivaldybę, dėl vizito su  reikalingu specialistu susitarkite iš anksto. Visus kontaktus rasite mūsų svetainėje, priimamojo telefonas (8 347) 69 550. Lankytojai įleidžiami tik po vieną, pamatavus kūno temperatūrą. Ateidami dėvėkite apsaugos priemones.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite