Angle down Atgal

Kazlų Rūdos savivaldybėje – du gaisrai

Ketvirtadienį Kazlų Rūdos savivaldybėje užsidegė du namai.

Apie pirmąjį gaisrą ugniagesiai gavo pranešimą kelios minutės po trečios valandos. Atskubėję į Lodiškės kaimo Višakio gatvę gaisrininkai pamatė dviejų aukštų namą, skendintį liepsnose, stogas buvo sukritęs.

Pasak ugniagesių, per gaisrą sudegė namas, jame buvę baldai ir namų apyvokos daiktai. Namas statytas prieš kelis metus, jame gyveno šeima. Naktį žmonės pabudo išgirdę kažkokį traškesį. Šeimininkai išbėgo į lauką pažiūrėti. Duris paliko praviras. Kai norėjo sugrįžti į vidų, kelią buvo užkirtusi ugnis, liepsnojo namo vidus.

Manoma, kad gaisras namo viduje kilo dėl gedimo elektros instaliacijoje. Palikus praviras duris, ugnis įsiplieskė. Per gaisrą žmonės nenukentėjo, bet liko be nieko.

9.28 val. ugniagesiai skubėjo į Jūrės kaimą. Gaisras kilo Vytauto gatvėje esančiame kelių butų mediniame name. Dviejų aukštų namo palėpėje užsidegė šalia kamino sukrauti seni čiužiniai, skudurai, įvairios šiukšlės. Laimė, kad senais daiktais užkrautoje palėpėje gaisras kilo ne naktį, o dieną, tad buvo pastebėtas. Kitaip būtų supleškėjęs su visais gyventojais.

Ugniagesiai sakė, kad namas labai neprižiūrėtas, kamine žiojėja skylės. Dalyje namo įkurti socialiniai būstai, dalis butų privatizuota. Name gyvena šešios šeimos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite