Angle down Atgal

Kazlų Rūdoje aptiktos dvi laboratorijos, sulaikyti trys įtariamieji

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Komunikacijos skyrius šiandien išplatino pranešimą apie apskr. VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus (KPONTS) pareigūnų vakar surengtą neeilinę įtariamųjų sulaikymo operaciją. Ji buvo parengta ir vykdoma bendradarbiaujant su Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) prevencijos skyriaus darbuotojais.

Pranešama, kad informacijos turėję pareigūnai antradienį pirmiausia Marijampolėje sulaikė vieną marijampolietį, kurio įmonės patalpose rasta daugiau kaip 500 gramų galimai narkotinės medžiagos – kanapių.

Po šio sulaikymo operacija žaibiškai buvo tęsiama Kazlų Rūdoje. Čia mieste buvo aptiktos dvi profesionaliai įrengtos kanapių auginimo laboratorijos ir sulaikyti du Kazlų Rūdos gyventojai, kurie atvykus kriminalistams į vakuuminius krepšius pakavo laboratorijose užaugintas ir nuimtas kanapes, taip ruošdami jas realizuoti.

Apskr. VPK skelbia, kad operacijos metu buvo paimta apie 15 kg galimai narkotinės medžiagos – kanapių. Įtariama, kad šiuos kvaišalus galimai planuota išplatinti Marijampolės ir kitose apskrityse.

Už grotų atsidūrusiems įtariamiesiems už tokią „veiklą“ gresia laisvės atėmimas daugiau nei 10-čiai metų.

Marijampolės apskr. VPK informuoja, kad panašių atvejų pastaruoju metu vis daugiau. Rugsėjo 9-ąją KPONTS pareigūnai taip pat likvidavo labai didelių kiekių narkotinių medžiagų – kanapių – augintojų grupės veiklą. Operacijos metu Kauno mieste sulaikyti du Marijampolės apskrities gyventojai, kurie bandė realizuoti apie 200 gramų galimai narkotinės medžiagos - kanapių. Vėliau pas vieną iš įtariamųjų sodyboje kratos metu rasta daugiau kaip 2,5 kg galimai narkotinės medžiagos – kanapių. Iš nelegalios apyvartos tądien išimta apie 3 kg, kaip įtariama, kanapių, kurios turėjo būti išplatintos Marijampolės apskrityje. Sulaikyti trys įtariamieji.

Išplatintame pranšime skelbiama, kad rugsėjo 6-ąją, bendradarbiaudami su Marijampolės pataisos namų Kriminalinės žvalgybos pareigūnais, Marijampolės apskrities VPK KPONTS pareigūnai įvykdė dar vieną sėkmingą operaciją, užkirsdami kelią galimai narkotinių medžiagų permetimui į Marijampolės pataisos namus. Sulaikymo metu „Mercedes-Benz“ automobilio vairuotojas nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams atidaryti duris ir išlipti iš automobilio - paspaudęs akceleratoriaus pedalą, bandė pasprukti. Sulaikant asmenis prisidėjo reaguojantys policijos ekipažai. Gaudynių metu automobilis buvo „užspaustas į kampą“, tačiau jo vairuotojas ir gale sėdintis keleivis nenorėjo lengvai pasiduoti, išmetė galimai narkotikų paketą per langą ir bandė bėgti pėsčiomis. Jų bandymas buvo nesėkmingas. Šalia automobilio rastas keleivio išmestas paketas su labai dideliu kiekiu galimai heroino.

Liepos pabaigoje kriminalistai eliminavo eilinį narkotinių medžiagų prekybos „tašką“ Marijampolės mieste. Sulaikyti asmenys – vienas jų ką tik pardavęs narkotines medžiagas, kitas minėtas medžiagas įsigijęs. Narkotinių medžiagų platintojo namuose kratos metu rasta galimai narkotinių medžiagų – kanapių. Abu asmenys (Lietuvos Respublikos piliečiai) sulaikyti, jiems pareikšti įtarimai.

Rugpjūčio 16-osios naktį Marijampolės apskr. VPK KPONTS vėl „sudavė smūgį“ asmenų grupei, Marijampolės apskrityje dideliais kiekiais platinančiai narkotines bei psichotropines medžiagas. Operacijos metu Kazlų Rūdos savivaldybėje esančioje gyvenamojoje sodyboje buvo surengta pasala ir sulaikytas į ją automobiliu atvykęs asmuo. Automobilio bagažinėje, po plastikine apdaila, buvo rastas paketas su galimai amfetamino milteliais. Paketo svoris – 100 gramų. Minėtos medžiagos artimiausiomis dienomis turėjo būti išplatintos mūsų apskrityje.

"Visiems šių istorijų „veikėjams“ pareikšti įtarimai ir pradėti ikiteisminiai tyrimai," – skelbiama policijos pranešime.

Marijampolės apskr. VPK nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite