Angle down Atgal

Kauno savivaldybė spiria E. Kručinskienę iš socialinio būsto

Sujudimas socialiniuose tinkluose: Kristupas Krivickas savo Facebook paskyroje skelbia, kad Kauno valdininkai meta lauk iš socialinio būsto jo bendražygę Eglę Kručinskienę su šeima.

„Dalinkimės! Kauno valdininkai meta Eglės Kručinskienės šeimą su vaikais iš socialinio buto į gatvę! Neregėtas Kauno savivaldybės valdininkų akibrokštas! Ką tik Eglė Kručinskienė pranešė, kad pas juos namuose apsilankė Kauno savivaldybės socrūpybos sk. atstovai ir pareikalavo apleisti jų šiuo metu gyvenamą socialinį butą! Šitiek iškankintą šeimą valdininkai terorizuoja ir iš jos tyčiojasi toliau.

Tai akivaizdus kerštas, persekiojimas ir susidorojimas su šeima, kuri nuo valdininkų savivalės ėmėsi aktyviai ginti savo pažeistas teises! Dabar kerštaujantys Kauno savivaldybės valdininkai ketina išmesti Eglę, jos vyrą ir du vaikučius į gatvę! Dalinkitės šia žinia, nes tik viešumas apsaugojo ir padėjo į Eglės šeimą grąžinti atimtus vaikus ir tik viešumas ir dabar gali apsaugoti Eglės šeimą nuo tolesnio valdininkų persekiojimo, susidorojimo ir patyčių!" - skelbia K. Krivickas.

Tiesa, realybė, greičausiai, kiek kitokia nei deklaruoja į Seimą kandidatuoti ketinančios kaunietės bendražygis.

Pati E. Kručinskienė naujienų portalui Delfi.lt prisipažino, kad socialinis būstas, kuriame ji gyvena su vaikais, yra skirtas ne Kručinskų, o jų giminaičių šeimai. Šie, esą, išvykę dirbti į užsienį savo socialinį būstą paliko Kručinskams gyventi ir prižiūrėti.

Tad logiška, kad šeimos reikalaujama išsikraustyti, mat galima teigti, jog ilgą laiką Kručinskai čia gyveno „nelegaliai“. Savivaldybių praktika tokia, kad socialinis būstas yra skiriamas konkrečiai šeimai ir ši negali disponuoti savivaldybės turtu kaip panorėjusi.

Kol kas neaišku, ką toliau darys E. Kručinskienė.

Moteris sakė, kad neturi giminaičių, pas kuriuos galėtų laikinai apsistoti.

Apie susiklosčiusią situaciją savo Facebook paskyroje paskelbė ir E. Kručinskienės vyras Gintaras Kručinskas.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite